Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2021-08-24
Administrator Vmware
Nr ref. KwF//DIN/Vmw
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: KwF//DIN/Vmw

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, testowanie i wdrażanie zmian w środowisku Vmware

  • Nadzór administracyjny nad poprawnością funkcjonowania środowiska

  • Proaktywny monitoring infrastruktury oraz zapobieganie potencjalnym problemom

  • Kontrolowanie i nadzorowanie wykorzystania zasobów w tym Capacity Planning

  • Wdrażanie aktualizacji bezpieczeństwa oraz zaleceń audytowych

  • Zapewnienie III linii wsparcia dla obszaru VMware oraz pomoc dla niższych linii wsparcia IT

  • Współpraca z innymi zespołami IT oraz dostawcami zewnętrznymi

  • Udział lub samodzielne prowadzenie Proof of Concept/Testów nowych rozwiązań

  • Aktualizacja dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

  • Min. 2 letnie doświadczenie w administracji środowiskiem VMware (vSphere, vCenter) o skali 500+ maszyn wirtualnych

  • Dodatkowo min. 2 letnie doświadczenie w administracji w co najmniej jednym z poniższych obszarów w średnim lub dużym środowisku IT: Storage (macierze blokowe, plikowe, obiektowe, replikacje, snapshoty, sieć SAN), Backup (polityki backupowe, testy odtworzeniowe, biblioteki taśmowe, VTL, deduplikatory)

  • Bardzo dobra znajomość VMware SRM

  • Doświadczenie w pracy z datacenter (serwery x86, zasilanie, chłodzenie, zarządzanie przestrzenią i szafami, KVM)

  • Samodzielność, umiejętność pracy pod presją czasu, odpowiedzialność za podległe systemy/procesy

  • Gotowość do pracy w trybie dyżurowym

  • Doświadczenie w pracy w modelu procesów ITIL

Mile widziane

  • Znajomość narzędzi do automatyzacji np. Ansible

  • Znajomość zagadnień związanych z konteneryzacją

  • Dobra znajomość systemów serwerowych Windows lub Linux

  • Doświadczenie w zarządzaniu platformą MS Azure

To oferujemy

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w instytucji finansowej
  • Pracę w zespole, który chętnie dzieli się wiedzą
  • Stałą umowę o pracę
  • Kontakt z nowymi technologiami i rozwiązaniami
  • Nową sieć kontaktów zawodowych
  • Pracowniczą kawiarnię ze zniżkami na oferowane napoje oraz posiłki
  • Pracę w Warszawie (nieopodal stacji Metro Pole Mokotowskie)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • punkt obsługi lekarskiej w centrali
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

Jesteśmy bankiem cyfrowym. Nasi specjaliści IT tworzą rozwiązania, z których korzystają miliony użytkowników. Projektują i rozwijają nowoczesne aplikacje dla każdego z obszarów naszej działalności, stanowiąc technologiczne DNA banku. Bądź prekursorem nowoczesnych rozwiązań bankowości internetowej, kreuj cyfrową przyszłość razem z nami!
Jesteśmy bankiem cyfrowym.