Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2021-08-17
Specjalista ds. Zakupów
Nr ref. 192643/7352
Szczecin, zachodniopomorskie
Zakupy

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, największego i najnowocześniejszego antykwariatu w Polsce, poszukujemy osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska:
  • pozyskiwanie używanych książek i księgozbiorów od osób prywatnych, instytucji i firm,
  • negocjowanie warunków umów,
  • ​organizacja załadunku i transportu zakupionych książek do siedziby firmy,
  • szacowanie wartości księgozbiorów, częściowa inwentaryzacja zbiorów, pozyskiwanie nowych kontraktów.
Wymagania:
  • samodzielne doświadczenie handlowe,
  • umiejętność negocjowania i zawierania umów handlowych,
  • komunikatywność i otwartość, umiejętność organizacji pracy własnej,
  • znajomość programów Word, Excel,
  • gotowość do pracy przy pakowaniu i załadunku księgozbiorów,
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferta obejmuje:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • umowa B2B lub umowa o pracę,
  • profesjonalny onboardng,
  • możliwość awansu,
  • benefity pozapłacowe w postaci kart sportowej oraz prywatnej opieki medycznej.