Deloitte
Data aktualizacji: 2021-10-11
Wrocław, dolnośląskie
Konsulting, Administracja

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

Kogo szukamy

Dołącz do naszego zespołu Administracji w Doradztwie Podatkowym!

Jeśli jesteś osobą
  • odznaczającą się doskonałą organizacją pracy, samodzielnością oraz wysoką kulturą osobistą
  • dokładną i odpowiedzialną
  • nastawioną na pracę w zespole
  • o dobrej znajomości języka angielskiego i pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych
... #postawkropkę z Deloitte!
1+
Lata doświadczenia
Dyplom licencjata
Angielski
Angielski
Polski
Polski

Inne wymagania

MS Word
MS Word
MS Excel
MS Excel
MS Office
MS Office

Twoja przyszła rola

 Jakie będą Twoje obowiązki?
  • obsługa recepcji
  • organizacja spotkań i podróży służbowych
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • wystawianie faktur
  • rozliczanie wydatków służbowych
  • prowadzenie dokumentacji i nadzór nad prawidłowym obiegiem informacji i dokumentów
  • wsparcie pracowników zespołu podatkowego w bieżących obowiązkach

Proponujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na zastępstwo na okres około 1,5 roku.

Co oferujemy

Deloitte Adventure Team
Team spirit
Duch zespołowy
Karta Multisport
Ludzie z którymi chce się pracować
Voluntary activities
Wolontariat
Prywatna opieka medyczna
Darmowa wypożyczalnia rowerów
Kreatywne środowisko pracy
Dostęp do rozbudowanej sieci kontaktów biznesowych

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

O zespole

Zespół Administracji wspiera zespół Doradztwa Podatkowego w codziennych zadaniach.