Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.
Data aktualizacji: 2021-10-10
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Administracja
angielski

Starszy Specjalista/Ekspert w zakresie zamówień publicznych w Departamencie Prawnym i Zamówień Publicznych
Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

  • przygotowanie i przeprowadzenie zamówień publicznych, w tym przygotowywanie dokumentów inicjujących postępowania o udzielenie zamówień publicznych w Agencji, zgodnie z ustawą PZP oraz wewnętrznymi regulacjami Agencji, w tym w szczególności w zakresie: działań komunikacyjnych, organizacji wydarzeń promocyjnych, usług artystycznych i in.
  • opracowywanie Specyfikacji Warunków Zamówienia, kryteriów oceny, istotnych postanowień umowy w obszarach związanych z działalnością Agencji, udzielanie odpowiedzi na pytania Wykonawców dotyczące Specyfikacji Warunków Zamówienia
  • udział w pracach Komisji Przetargowych w charakterze Sekretarza Komisji

Nasze oczekiwania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie w przygotowywaniu i prowadzeniu postępowań o udzielenie zamówień publicznych (zarówno tzw. krajowych jak i unijnych) z różnych obszarów tematycznych po stronie Zamawiającego, w instytucji publicznej
  • ugruntowane doświadczenie w tworzeniu dokumentacji przetargowych dla zróżnicowanych obszarów zamówień (w szczególności PR, komunikacja, produkcja materiałów audio-video, druk publikacji, produkcja materiałów wizerunkowych i biurowych i innych)
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację i pracę z dokumentami (minimum B1)
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • skrupulatność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • umiejętność sprawnego działania pod presją czasu w zmieniającym się środowisku
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • wyzwania zawodowe związane z możliwością realizacji ciekawych projektów
  • stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań

Naszą misją jest kreowanie pozytywnego wizerunku gospodarczego Polski w świecie. Jeśli chcesz być jego częścią, szukamy właśnie Ciebie!

Zainteresowany stanowiskiem? Aplikuj!

W przypadku zaproszenia na kolejny etap rekrutacji może być wymagane przestawienie dokumentów poświadczających wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia.
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Umiejętności
MS Office
Specjalista
Języki
angielski
MS Office
Specjalista
Języki
angielski
MS Office