KPMG
Data aktualizacji: 2021-09-20
Katowice, śląskie
Audyt, Konsulting, BPO/SSC
angielski

Praktyki w Audit Support Center
Katowice

Umowa zlecenie

Audit Support Center (ASC) w Katowicach to dział odpowiedzialny za kompleksowe wsparcie zespołów audytowych KPMG w Polsce w wybranych procesach badania sprawozdania finansowego.

ASC świadczy szeroki zakres usług, w tym: przygotowywanie dokumentacji związanej z zarządzaniem ryzykiem, drafty ofert handlowych oraz umów z Klientami, wsparcie procesu planowania i budżetowania, wykonywanie uzgodnionych procedur audytowych, przygotowywanie danych pod zaawansowane analizy zespołu audytowego, uzgadnianie i weryfikacja sprawozdań finansowych, tłumaczenie dokumentów oraz archiwizacja dokumentacji z badania. Oferta centrum wsparcia ulega ciągłemu rozszerzaniu poprzez rozwój istniejących usług oraz przejmowanie nowych procedur od zespołów audytowych.

Twoje zadania:

  • wsparcie fazy planowania badania sprawozdań finansowych
  • przetwarzanie danych finansowych przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi informatycznych
  • techniczna walidacja e-sprawozdań finansowych

Jeśli się sprawdzisz, czekają na Ciebie również inne zadania:

  • kompleksowa obsługa procesu potwierdzeń zewnętrznych, w tym przygotowywanie wstępnych wersji dokumentacji audytowej
  • wykonywanie testów szczegółowych dla celów badań sprawozdań finansowych
  • uzgadnianie sprawozdań finansowych
  • tłumaczenia na język angielski sprawozdań finansowych
  • zaawansowane przetwarzanie danych finansowych (data profiling / blending / wrangling)

Oczekujemy:

  • zainteresowania pracą z danymi i liczbami
  • umiejętności logicznego myślenia i wyciągania wniosków
  • praktycznej znajomości Excela i Worda
  • efektywnej organizacji pracy
  • komunikatywności
  • umiejętności pracy w zespole
  • pozytywnego nastawienia do pracy
  • skrupulatności oraz zaangażowania w powierzone zadania
  • otwartości na nowe doświadczenia i wiedzę
  • dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • dostępności w pełnym wymiarze godzin (40h/ tyg.)

Do aplikowania zapraszamy absolwentów szkół wyższych, studentów wszystkich lat studiów oraz osoby z wykształceniem średnim o profilu księgowym lub informatycznym.

Oferujemy:

  • Buddy Program – otrzymasz wsparcie całego zespołu, ale będzie na Ciebie czekał również dedykowany opiekun, który pomoże Ci się zaadaptować w nowej firmie
  • możliwość czasowej pracy zdalnej
  • stałą możliwość nauki i rozwoju, m. in. bogaty pakiet szkoleń, dofinansowanie kursów językowych, kursów z zakresu księgowości, program certyfikacyjny Alteryx
  • nowoczesną przestrzeń biurową
Masz pytania?

Zapytaj Rekrutera
KPMG w Polsce
KPMG Sp. z o.o., Departament People & Culture, ul. Inflancka 4A, 00-189 Warszawa

©2020 KPMG Sp. z o.o., polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i członek globalnej organizacji KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Limited, prywatną spółką angielską z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Nazwa i logo KPMG są znakami towarowymi używanymi na podstawie licencji przez niezależne firmy członkowskie globalnej organizacji KPMG.
Forma zatrudnienia
Poziom stanowiska
Praktykant/stażysta
Języki
angielski
Umiejętności
MS Office
Języki
angielski
MS Office