Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2021-09-29
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Sprzedaż

Specjalista ds. Systemów Motywacyjnych dla Sieci Sprzedaży
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: KwF/DWS/ZWS

Twój zakres obowiązków

  • Rozliczenia systemu premiowego dla wybranych segmentów Sieci Sprzedaży bankowości detalicznej

  • Analizowanie efektywności rozwiązań funkcjonujących w systemach motywacyjnych

  • Przygotowywanie narzędzi do prognozowania premii, rekomendowanie i wdrażanie zmian w systemach motywacyjnych

  • Współudział w tworzeniu regulaminów i procedur dotyczących systemów motywacyjnych m.in. w celu zapewnienie zgodności z regulacjami wewnętrznymi Banku oraz wymogami prawnymi

  • Przygotowywanie i dbanie o właściwą komunikację w zakresie systemów motywacyjnych (przygotowywanie materiałów, bieżąca komunikacja z pracownikami odnośnie rozliczeń, zmiany w systemach, itp.)

  • Współpraca ze specjalistami biznesowymi, analitykami z innych jednostek Banku (w zakresie pozyskiwania i analizy danych) oraz pracownikami sieci sprzedaży

Nasze wymagania

  • Znajomość specyfiki pracy w Sieci Sprzedaży w branży finansowej oraz znajomość produktów bankowych

  • Zdolności analityczne i umiejętność pracy z dużą ilością danych

  • Skrupulatność, odpowiedzialność, samodzielność

  • Nastawienie na współpracę i umiejętność budowania pozytywnych relacji z ludźmi

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel

  • Znajomość SQL, VBA

  • Wykształcenie wyższe

  • Dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej instytucji finansowej

  • Możliwości rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji

  • Realny wpływ na cele, organizację i efektywność kluczowych procesów biznesowych

  • Życzliwą atmosferę pracy w doświadczonym zespole, otwartym na nieustanną wymianę wiedzy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

W centralach Banku Millenium tworzymy i rozwijamy każdy z obszarów naszej działalności – od marketingu, przez ocenę ryzyka i decyzje kredytowe, zarządzanie procesami i projektami, po administrację i HR. To tu opracowujemy i doskonalimy innowacyjne, zdigitalizowane rozwiązania dla wszystkich linii biznesowych i produktowych. Zostań naszym pracownikiem i zacznij razem z nami kreować nowoczesną przyszłość!
W centralach Banku Millenium