Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2021-10-01
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT, Analiza

Podobne oferty pracy

Młodszy Analityk IT Centralnego Systemu Bankowego
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: KwF/DRA/ICBS

Twój zakres obowiązków

  • Analiza wymagań – precyzowanie i dokumentowanie wymagań funkcjonalnych we współpracy z jednostkami biznesowymi

  • Analiza aplikacji - analiza działania systemu i projektowanie zmian na podstawie wymagań użytkowników z uwzględnieniem architektury systemu

  • Współpraca z programistami na etapie kodowania

  • Testowanie zmian, przygotowanie list kontrolnych i wsparcie testów użytkownika oraz przygotowywanie projektów do wdrożenia

  • Rozwiązywanie problemów z procesami z systemu produkcyjnego

  • Wsparcie analityczne dla zespołu helpdesk

Nasze wymagania

  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku pracy

  • Silnie rozwinięte umiejętności analityczne i ustrukturyzowane myślenie

  • Umiejętność modelowania wymagań za pomocą przypadków użycia (diagramy aktywności, diagramy sekwencji) oraz modelowania danych (diagramy klas)

  • Zainteresowanie zagadnieniami związanymi z finansami i bankowością

  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie)

  • Wykształcenie wyższe na kierunku informatycznym/ekonomicznym lub pokrewnym

Mile widziane

  • Znajomość Enterprise Architect oraz UML

  • Znajomość zagadnień integracyjnych (SOA, Web Services) oraz narzędzi typu SOAP UI

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dyżury lekarza w biurze
  • kawa / herbata
  • inicjatywy dobroczynne
  • karta sportowa na preferencyjnych warunkach

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

Jesteśmy bankiem cyfrowym. Nasi specjaliści IT tworzą rozwiązania, z których korzystają miliony użytkowników. Projektują i rozwijają nowoczesne aplikacje dla każdego z obszarów naszej działalności, stanowiąc technologiczne DNA banku. Bądź prekursorem nowoczesnych rozwiązań bankowości internetowej, kreuj cyfrową przyszłość razem z nami!
Jesteśmy bankiem cyfrowym.