EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2021-09-28
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Analiza
Praktykant - Analityk w Zespole Zarządzania Ryzykiem & Zgodności Regulacyjnej, Consulting

Pracując dla naszych Klientów zapewniamy, by technologia i systemy informatyczne przyczyniały się do wzrostu wartości biznesu, zwiększenia skuteczności działania oraz ograniczenia ryzyka. Realizując projekty doradcze łączymy wiedzę techniczną oraz biznesową, uwzględniając różnorodne punkty widzenia wewnątrz organizacji naszych Klientów, a także zmieniające się otoczenie regulacyjne.

Możliwości, które na Ciebie czekają:

W ramach naszego Zespołu Ryzyka i Zgodności Regulacyjnej realizujemy różnorodne projekty doradcze i audytowe.

Twoje główne zadania:

  • Przeglądy procesów biznesowych,
  • Przeglądy procesów IT,
  • Analiza oraz organizacja i nadzór nad jakością danych,
  • Analiza danych z wykorzystaniem różnorodnych narzędzi (SQL, SAS, R).

Umiejętności, które wykorzystasz:

  • Chęć rozwoju w przynajmniej jednym z obszarów świadczonych przez nas usług,
  • Zdolności analityczne,
  • Dobra organizacja pracy i zaangażowanie,
  • Umiejętność pracy w zespole i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i języka polskiego.

Twoje dotychczasowe doświadczenie:

  • Status studenta lub absolwenta studiów magisterskich na kierunkach ekonomicznych, finansowych lub ścisłych,
  • Aktywność w kołach naukowych, organizacjach studenckich.

Docenimy również:

  • Zainteresowanie technologiami informacyjnymi,
  • Znajomość narzędzi analizy danych,
  • Uczestnictwo w praktykach, ciekawych inicjatywach akademickich lub aktywność wolontaryjna.

Pasujesz do nas jeśli:

  • Jesteś otwarty na nowe wyzwania i gotowy na pracę w dynamicznym środowisku u boku doświadczonych specjalistów.

Oferujemy:

  • Płatne praktyki, jeśli chcesz pogodzić karierę ze studiami,
  • Stałą pracę, jeśli masz już tytuł licencjata lub magistra i jesteś dostępna/y w pełnym wymiarze godzinowym,
  • Bezpośredni udział w projektach w Polsce i w Europie,
  • Pracę w międzynarodowych zespołach,
  • Możliwość dynamicznego rozwoju,
  • Przyjazną atmosferę pracy.

a także
Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.
EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.