KPMG
Data aktualizacji: 2021-10-15
Warszawa, mazowieckie
BPO/SSC
angielski

Praktykant w zespole Immigration Global Mobility Services
Warszawa

Umowa zlecenie

Zespół Immigration Global Mobility Services zajmuje się legalizacją pracy i pobytu cudzoziemców w Polsce, w szczególności pracowników międzynarodowych korporacji.

Twoje zadania:

Wsparcie pracy specjalistów w zespole Immigration Global Mobility.

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego lub statusu studenta IV lub V roku (preferowane kierunki  prawnicze),
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • umiejętności dobrej organizacji pracy;
  • komunikatywności;
  • umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

  • płatne praktyki w firmie o niekwestionowanej pozycji lokalnej i globalnej,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • poznanie wysokich standardów pracy,
  • udział w ciekawych projektach.
Masz pytania?

Zapytaj Rekrutera
KPMG w Polsce
KPMG Sp. z o.o., Departament People & Culture, ul. Inflancka 4A, 00-189 Warszawa

©2020 KPMG Sp. z o.o., polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i członek globalnej organizacji KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Limited, prywatną spółką angielską z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Nazwa i logo KPMG są znakami towarowymi używanymi na podstawie licencji przez niezależne firmy członkowskie globalnej organizacji KPMG.
Forma zatrudnienia
Poziom stanowiska
Praktykant/stażysta
Języki
angielski
Umiejętności
MS Office
Języki
angielski
MS Office