Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2021-10-04
Kierownik Projektu
Nr ref. 192814/7505
śląskie
Project Management

Podobne oferty pracy

www.goldmanrecruitment.pl

Dla jednego z naszych klientów, międzynarodowego producenta szerokiego asortymentu najwyższej jakości opakowań szklanych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy:

Opis stanowiska:
  • aktywne uczestnictwo w realizacji prowadzonych projektów inwestycyjnych, w tym przygotowanie projektu inwestycyjnego od strony technologicznej (zestawienie niezbędnych materiałów, urządzeń, usług oraz sprzętu do realizacji inwestycji), przygotowanie harmonogramu robót i dostaw,
  • wsparcie w przeprowadzaniu oraz koordynowaniu procesów wyboru podwykonawców i dostawców,
  • bieżąca kontrola budżetów przydzielonych do realizacji prowadzonych projektów,
  • uczestnictwo w projektach prowadzonych w obszarach badań i rozwoju produktu oraz technologii produkcji opakowań szklanych,
  • poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań funkcjonalnych, technologicznych i materiałowych,
  • identyfikacja źródeł i przyczyn strat produkcyjnych oraz proponowanie działań w celu ich minimalizacji,
  • testowanie i wdrażanie nowych urządzeń, ich podzespołów i części zamiennych,
  • analiza możliwości wykorzystania zamienników części dostępnych na rynku oraz wdrażanie podzespołów wykonanych wewnątrz zakładu z wykorzystaniem własnych zasobów.
Wymagania:
  • kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu wanien szklarskich - warunek konieczny,
  • uczestnictwo w projektach budowy wanien szklarskich (najlepiej szkła opakowaniowego) - warunek konieczny,
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • umiejętność analizy i interpretacji raportów, danych oraz rysunków technicznych,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • odpowiedzialność i dobra organizacja pracy.
Oferta obejmuje:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - po roku na czas nieokreślony,
  • dofinansowanie do wczasów dla Ciebie i Twojej rodziny,
  • kartę MultiSport,
  • prywatną opiekę medyczną LuxMed, dodatkowe ubezpieczenie na życie,
  • możliwość poszerzania wiedzy, ciągłego rozwoju zawodowego i awansu.