KPMG
Data aktualizacji: 2021-10-21
Warszawa, mazowieckie
BPO/SSC
angielski

Praktyki - Deal Advisory Valuation
Warszawa

Umowa zlecenie

Zespół Wycen i Modelowania (Valuation and Modelling) w KPMG świadczy usługi doradztwa transakcyjnego w zakresie wycen przedsiębiorstw (na potrzeby transakcyjne, podatkowe, księgowe, regulacyjne oraz inne) a także w zakresie budowy i przeglądu modeli finansowych. Mamy wiodącą pozycję na polskim rynku w zakresie wydawania opinii o finansowych warunkach transakcji (Fairness Opinion).

Twoje zadania:

  • wsparcie  zespołu w realizacji zadań w ramach projektów wyceny przedsiębiorstw oraz przeglądu modeli finansowych
  • przygotowywanie pisemnych raportów, analiz i podsumowań w ramach realizowanych projektów

Oczekujemy:

  • doskonałych zdolności analitycznych
  • biegłej znajomości języka polskiego i angielskiego
  • umiejętności współpracy i pracy w zespole
  • biegłej znajomości programów Excel, Word i PowerPoint oraz umiejętności poruszania się w internecie i szybkiej nauki nowych systemów IT
  • wiedzy z zakresu rachunkowości, ekonomii oraz na temat obecnej sytuacji gospodarczej zarówno w Polsce jak i na świecie
  • umiejętności krytycznego myślenia i rozwiązywania złożonych problemów
  • entuzjazmu, motywacji i realizacji postawionych celów
  • udział w uznanych programach edukacji finansowej (np.: ACCA, CFA, ASA, CBV) będzie dodatkowym atutem
  • dyspozycyjności do pracy w pełnym wymiarze czasu przez okres przynajmniej 6 miesięcy (preferowane 6-12 miesięcy).

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia w wiodącym Zespole Wycen i Modelowania w Grupie Deal Advisory w Polsce
  • poznanie specyfiki pracy w obszarze bankowości inwestycyjnej
  • zdobycie doświadczenia zawodowego w wymagającym środowisku w ramach międzynarodowej firmy
  • możliwość zapoznania się z projektami Deal Advisory w szerszym wymiarze (nie tylko wyceny i modelowanie finansowe ale także transakcje M&A)
  • możliwość dalszego kontynuowania kariery w naszym zespole w roli analityka (w zależności od doświadczenia i wyników pracy)
Masz pytania?

Zapytaj Rekrutera
KPMG w Polsce
KPMG Sp. z o.o., Departament People & Culture, ul. Inflancka 4A, 00-189 Warszawa

©2020 KPMG Sp. z o.o., polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i członek globalnej organizacji KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Limited, prywatną spółką angielską z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Nazwa i logo KPMG są znakami towarowymi używanymi na podstawie licencji przez niezależne firmy członkowskie globalnej organizacji KPMG.
Forma zatrudnienia
Poziom stanowiska
Praktykant/stażysta
Języki
angielski
Umiejętności
MS Office
Języki
angielski
MS Office