EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2021-10-20
Warszawa, mazowieckie
Konsulting

Podobne oferty pracy

Seniorka/Senior, Doradztwo Transakcyjne (Finansowe Due Diligence)

W EY zyskujesz wsparcie w realizacji celów zawodowych i prywatnych. Zdobywasz cenne doświadczenia i stawiasz czoło wyzwaniom w pełnym motywacji środowisku. Samodzielnie budujesz swoją karierę, przy naszym pełnym wsparciu. Gdziekolwiek jesteś, w EY masz szansę być sobą: wyrażać swoje zdanie, energię i entuzjazm.

Możliwości, jakie na Ciebie czekają

Uczestniczymy w transakcjach fuzji i przejęć, pomagając naszym klientom (funduszom private equity oraz podmiotom strategicznym) w obszarze corporate finance poprzez przeprowadzane badania finansowego due diligence, identyfikując najważniejsze kwestie finansowe, o których powinni wiedzieć nasi klienci. Przygotowujemy również naszych klientów do procesów sprzedaży ich spółek poprzez projekty vendor due diligence.

Twoje główne zadania

  • analiza finansowa spółek będących przedmiotem potencjalnych transakcji,
  • zarządzanie zespołem podczas bieżących zadań pod opieką menadżera,
  • identyfikowanie potencjalnych ryzyk finansowych związanych z inwestycją,
  • przygotowywanie raportów z badania finansowego due diligence,
  • wsparcie w rozwoju pozostałych członków zespołu podczas projektów,
  • współpraca z inwestorami strategicznymi i finansowymi podczas due diligence,
  • pomoc w przeglądzie umów zakupu sprzedaży udziałów od strony finansowej.

Potrzebne umiejętności i doświadczenie

  • wykształcenie wyższe finansowe / ekonomiczne lub pokrewne,
  • 3 - 4 letnie doświadczenie praktyczne w obszarze audytu i/lub doradztwa transakcyjnego i/lub procesów due diligence,
  • znajomość polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • biegłość w posługiwaniu się pakietem MS Office (głównie Excel i Power Point).

Twoim dodatkowym atutem będzie

  • kwalifikacja Biegłego Rewidenta, ACCA, CFA, umiejętność obsługi bardziej zaawansowanych narządzi (SQL, PowerBI, itp.).

Kogo szukamy

Poszukujemy osób, które charakteryzuje:

  • proaktywność oraz umiejętność rozwiązywania problemów,
  • umiejętność pracy w zespole i koordynacji małych zespołów projektowych,
  • bardzo dobra organizacja pracy pod presją czasu i samodzielności w działaniu.

Oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej i międzynarodowej firmie,
  • udział w interesujących projektach dla topowych firm,
  • naukę od najlepszych specjalistów w swojej branży,
  • realne możliwości rozwoju,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pakiet szkoleniowy (szkolenia miękkie, certyfikacje),
  • kwalifikacje eksperckie (np. ACCA) oraz certyfikaty,
  • indywidulną mapę szkoleń
  • elastyczny czas i miejsce pracy
  • dedykowanego Career Counselora
  • atrakcyjne i elastyczne wynagrodzenie,
  • bogaty pakiet socjalny: program EY Care & Wellness (ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, zniżki),
  • biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji.

a także
Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.
EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.