EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2021-10-26
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Human Resources

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
Seniorka/Senior - Prawo HR - People Advisory Services

Świat się zmienia w wyniku postępującej globalizacji, rozwoju technologii, zmian demograficznych i regulacyjnych. Biznes musi nadążać za zmieniającymi się okolicznościami, a wraz z nim ludzie, którzy powinni być otwarci na zmiany i gotowi, aby dostosować się do nowych warunków.

Możliwości, które na Ciebie czekają

Zespół People Advisory Services EY to miejsce, w którym rozwiązujemy problemy i projektujemy innowacje. Każdy projekt, przy którym pracujemy, jest inny – dlatego mamy możliwość zdobywania różnorodnych doświadczeń i poznawania ciekawych ludzi, z którymi współpracujemy zarówno wewnątrz EY, jak i poza naszą firmą.

Twoje główne zadania

Zespół People Advisory Services w EY reprezentują specjaliści z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, eksperci podatkowi oraz doświadczeni prawnicy. Dołączając do nas, będziesz brać udział w różnorodnych projektach z zakresu prawa pracy/prawo w szczególności w następujących obszarach:

  • nawiązywanie i rozwiązywanie stosunku pracy,
  • zakazy konkurencji,
  • doradztwo w zakresie utrzymania/restrukturyzacji zatrudniania,
  • tworzenie regulaminów, w tym regulaminów pracy zdalnej,
  • zbiorowe prawo pracy,
  • ustawa o delegowaniu pracowników.

Umiejętności, które wykorzystasz

  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego,
  • Chęć ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • Otwartość na pracę w zespole,
  • Zaangażowanie i samodzielność.

Twoje dotychczasowe doświadczenie

  • Od 3 do 5 lat doświadczenia w obszarze prawa pracy/prawie HR,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Status radcy prawnego lub adwokata.

Docenimy również

  • Mile widziane doświadczenie w tematach związanych z Tarczą Antykryzysową oraz prawem ubezpieczeń społecznych.

Pasujesz do nas, jeśli

  • Poszukujemy osób, które chcą rozwijać się w obszarze prawa pracy, a także dobrze odnajdują się w zespołach realizujących różnorodne projekty dla klientów z wielu branż.

Oferujemy

  • Wsparcie merytoryczne i finansowe w zdobywaniu uznawanych na rynku kwalifikacji oraz certyfikatów,
  • Jedyny na rynku program ukierunkowany na zdobywanie i rozwój Kompetencji Przyszłości (w tym, certyfikowany program EY Badges),
  • Wsparcie pracodawcy dla pracy zdalnej / pracy hybrydowej (także finansowe),
  • Indywidualnie projektowaną mapę szkoleń rozwijających kompetencje kierowniczo-menedżerskie,
  • Platformy szkoleniowe online takie jak Udemy oraz Coursera do Twojej dyspozycji,
  • Wyjazdowe, zespołowe warsztaty w kraju i za granicą, a w czasach pandemii tematyczne zespołowe spotkania online (kultura, wellbeing),
  • Rozwój oparty na kulturze feedbacku i wsparciu ze strony indywidualnego career counselor'a, a nie na systemie ocen pracowniczych,
  • Możliwość wypowiadania się do prasy, nagrywania video, udziału w webinarach, regularnego tworzenia pod własnym nazwiskiem treści o tematyce związanej z zakresem stanowiska udostępnianych na łamach LinkedIn oraz bloga HR Wave,
  • Wsparcie w zdobywaniu doświadczeń w różnorodnych zespołach, elastyczny czas i miejsce pracy,
  • Nowoczesny program EY Care & Wellness,
  • Możliwość realizowania działań CSR wspieranych przez firmę.

a także
Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.
EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.