Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2021-11-24
Kierownik Działu Transportu
Nr ref. 192900/7576
Olkusz, małopolskie
Zakupy

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, znanej firmy produkcyjnej, poszukujemy

Miejsce pracy: Olkusz

Opis stanowiska:
  • organizacja oraz zarządzanie działem planowania transportu,
  • przygotowywanie oraz realizacja założeń budżetowych, realizacja założonych KPI,
  • optymalizacja procesów w ramach zarządzanego obszaru,
  • współpraca z firmami transportowymi i spedycjami,
  • poszukiwanie nowych dostawców usług transportowych, negocjowanie warunków współpracy,
  • zarządzanie podległym zespołem Pracowników,
  • współpraca z innymi działami w firmie,
  • przygotowywanie raportów, zestawień i analiz na potrzeby Zarządu,
  • proponowanie nowych rozwiązań i usprawnień w obszarze procesów transportowych.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej lub TSL,
  • wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe,
  • doświadczenie w obszarze zarządzania zespołem,
  • zorientowanie na wynik i realizację celów,
  • wysokie umiejętności negocjacyjne,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność szybkiego reagowania na zmieniająca się sytuację oraz podejmowania decyzji,
  • bardzo dobra znajomość rynku transportowego, polskiego i międzynarodowego,
  • nastawienie na szukanie nowych rozwiązań i optymalizację procesów.
Oferta obejmuje:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego.