EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2021-11-02
Warszawa, mazowieckie
IT, Konsulting
Senior Frontend Developer

W związku z dynamicznym rozwojem portfolio projektów poszukujemy doświadczonego FrontEnd Developera ze znajomością Angular i TypeScript. Pracujemy w nowoczesnych technologiach, stosujemy podejście mikroserwisowe i rozproszoną architekturę aplikacji. W codziennej pracy stosujemy Docker, Kubernetes, Azure AKS. Pracujemy w Scrum, naszym podstawowym środowiskiem pracy jest system operacyjnym Linux i IDE IntelliJ Idea oraz inne narzędzia JetBrains. Wykorzystujemy popularne frameworki i technologie takie jak React, Vue. Duże znacznie kładziemy na bezpieczeństwo aplikacji oraz wysoką jakość tworzonych produktów. Zależy nam na rozwoju naszych pracowników dlatego wspieramy uczestnictwo w projektach OpenSource i gwarantujemy czas na rozwój osobisty, naukę i eksperymenty z nowymi technologiami.

Twoje główne zadania

  • Projektowanie, implementacja oraz utrzymanie interfejsu użytkownika w tworzonych przez zespół aplikacjach
  • Realizacja projektów w oparciu o zwinne metodyki wytwarzania oprogramowania
  • Bliska współpraca z biznesem przy rozwoju produktu
  • Współpraca z zespołami developerskimi, zespołami EY Technology
  • Utrzymanie środowisk aplikacyjnych

Umiejętności, które wykorzystasz

  • Bardzo dobra znajomość cyku życia oprogramowania
  • Doświadczenie w projektowaniu i budowie aplikacji webowych
  • Podejście DevSecOps
  • Docker i Linux
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim

Twoje dotychczasowe doświadczenie

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Minimum 4 lata doświadczenia w pracy jako FrontEnd Developer, poparte konkretnymi projektami
  • Znajomość Angular i Typescript
  • Znajomość Javascript, HTML, CSS i http/2
  • Docker i konteneryzacja
  • Umiejętność rozwiązywania złożonych problemów technologicznych

Docenimy również

  • Doświadczenie w budowie systemów w zgodnie ze zwinnymi metodami wytwórczymi
  • Relacyjnych i nierelacyjnych baz danych
  • Znajomość chmury Azure i Azure DevOps
  • Znajomość Kubernetes
  • Umiejętność pracy w systemie Linux, dobrą znajomość Bash, automatyzacji powtarzających się zadań
  • Znajomość narzędzi i technologii związanych z automatycznym testowaniem warstwy prezentacji

Pasujesz do nas jeśli

  • Jesteś osobą otwartą na dialog i współpracę z wieloma obszarami. Lubisz współpracować z innymi, dobrze układasz relacje w środowisku biznesowym. Chcesz zaangażować się w budowę nowoczesnej organizacji technologicznej wewnątrz EY.

Oferujemy

  • Dużą otwartość na pomysły i definiowanie standardów.
  • Pełną samodzielność na danym stanowisku.

a także
Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.
EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.