PwC
Data aktualizacji: 2022-03-15
Radca Prawny/Adwokat
Nr ref. 256529WD
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Administracja
angielski
PwC to sieć ponad 250 000 tysięcy pracowników w 158 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu i rozwoju technologii. Dołącz do PwC i zmieniaj z nami zasady gry.

Obecnie poszukujemy Aplikanta lub Radcy Prawnego do naszego wewnętrznego działu prawnego.

Aplikanta lub Radcy Prawnego

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie i opiniowanie umów,

  • Czynny udział w negocjacjach,

  • Udzielanie porad prawnych, opinii, wyjaśnień i konsultacji prawnych,

  • Przygotowywanie i opiniowanie pism i dokumentów, w tym regulaminów i procedur,

  • Bieżąca analiza zmian w przepisach prawnych i orzecznictwie sądowym.

Wymagania:

  • Tytuł Radcy Prawnego lub Adwokata,

  • Minimum 6-letnie, maksimum 10-letnie doświadczenie w charakterze prawnika w dziale prawnym firmy lub kancelarii zajmującej się kompleksową obsługą przedsiębiorców,

  • Doświadczenie w obsłudze prawnej zagranicznych podmiotów i opiniowaniu oraz negocjowaniu umów z zagranicznymi kontrahentami,

  • Znajomość i umiejętność stosowania przepisów z zakresu prawa własności intelektualnej i prawa nowych technologii, prawa cywilnego, prawa zobowiązań (w szczególności umów IT), prawa handlowego, prawa pracy oraz prawa ochrony danych osobowych,

  • Biegła znajomość języka angielskiego, w tym prawniczego (codzienny kontakt z klientem w języku obcym),

  • Profesjonalizm w podejściu do realizowanych projektów i wysoki poziom odpowiedzialności za powierzone zadania oraz relację z klientem,

  • Samodzielność,

  • Umiejętność pracy w zespole i w międzynarodowym środowisku,

  • Umiejętność zarządzania czasem i realizacji założonych celów.

Oferta:

  • praca z najlepszymi ekspertami z branży,

  • możliwość realizacji własnych pomysłów na usługi i dużą niezależność;

  • pracę z doświadczonym zespołem nastawionym na rozwój merytoryczny i dzielenie się wiedzą;

  • rozwój zawodowy w firmie o międzynarodowej renomie,

  • bardzo dobra atmosfera pracy,

  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest PwC Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., lub inna spółka z sieci PwC, do której kierowana jest aplikacja - lista spółek: https://www.pwc.pl/pl/o-nas/lista-spolek-pwc.html z siedzibą w Warszawie (00-633) przy ul. Polnej 11 (dalej jako: PwC lub administrator). Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji na oferowane stanowisko. Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane osobowe będą przetwarzane również w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez PwC oraz wysyłania powiadomień o ofertach pracy w PwC i o wydarzeniach związanych z pracą, które organizowane są przez PwC lub z udziałem PwC (np. targi pracy). Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć w Polityce Prywatności.