Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2021-12-21
Specjalista ds. Wycen
Nr ref. 192939/7617
Jelenia Góra, dolnośląskie
Księgowość

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, międzynarodowej spółki produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Jelenia Góra

Opis stanowiska:
  • przygotowanie kosztorysów i cen ofert sprzedaży zgodnie z zakresem specyfikacji dostaw,
  • przygotowanie budżetów i list zakupowych,
  • budowanie bazy danych kosztów zamówień, analiza i aktualizacja kosztów oraz budowanie modeli kosztowych,
  • przygotowanie wyceny dla klienta.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe preferowana dziedzina techniczna lub administracja,
  • znajomość narzędzi MS Office (szczególnie Excel),
  • znajomość zasad analizy cyfrowej,
  • angielski na poziomie B1/B2 mile widziany,
  • doświadczenie w pracy z systemami ERP,
  • odpowiedzialność i sumienność.
Oferta obejmuje:
  • pracę w międzynarodowej firmie,
  • umowę o pracę,
  • pakiet benefitów,
  • możliwość rozwoju.