EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2021-11-24
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Analiza

Analityk/Analityczka w Zespole Cyber Security Implementation, Technology Consulting

Zespół Implementacji Rozwiązań Cyberbezpieczeństwa – powstały w ramach praktyki Cyberbezpieczeństwa EY w Polsce, świadczy usługi z zakresu projektowania i wdrażania zaawansowanych mechanizmów bezpieczeństwa IT, ze szczególnym uwzględnieniem publicznych i prywatnych środowisk platform chmurowych oraz ich bezpiecznej i niezawodnej integracji w ramach środowisk hybrydowych.Zespół realizuje skomplikowane projekty dla klientów z wielu branż w Polsce i na świecie. W związku z dynamicznym rozwojem tych usług szukamy ambitnych osób, które chciałyby dołączyć do zespołu jako Analityka Cyberbezpieczeństwa.

Możliwości, które na Ciebie czekają:

Jako Analityk Cyberbezpieczeństwa będziesz bezpośrednio wspierać wewnętrzne inicjatywy rozwojowe oraz projekty realizowane dla naszych klientów, skoncentrowane na projektowaniu/wdrażaniu/utrzymaniu narzędzi cyberbezpieczeństwa.

Twoje główne zadania

Jako członek zespołu Implementacji Rozwiązań Cyberbezpieczeństwa weźmiesz udział w wielu różnych, ciekawych projektach, głównie związanych z projektowaniu/wdrażaniu/utrzymaniu narzędzi cyberbezpieczeństwa takich jak :

  • SIEM
  • Endpoint Protection / Endpoint Detection & Response (EDR)
  • SOAR
  • Vulnerability Management
  • Cloud Security (Azure/AWS/GCP)

Umiejętności, które wykorzystasz:

  • Dobra znajomość systemu Linux (np. RedHat) i Windows
  • Znajomość rozwiązań (co najmniej 3 z wymienionych niżej narzędzia)
    • SIEM
    • EDR
    • SOAR
    • VM
    • Log Management
  • Znajomość rozwiązań chmurowych
  • Doświadczenie w programowaniu w Python/PowerShell i wykorzystywaniu REST API
  • Znajomość rozwiązań raportowych (np. PowerBi)
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i języka polskiego

Twoje dotychczasowe doświadczenie:

  • 1+ lat praktycznego doświadczenia w IT, związanego z wdrażaniem /utrzymaniem rozwiązań z obszaru bezpieczeństwa

Docenimy również:

  • Posiadanie branżowych certyfikatów z zakresu bezpieczeństwa IT, np. CompTIA Security+, certyfikacji czołowych dostawców rozwiązań IT/Security (także w obszarach bezpieczeństwa platform chmurowych, np. Microsoft AZ-500, AWS Security Specialty, Google Cloud Security Engineer)
  • Posiadanie certyfikatów potwierdzających znajomość narzędzi cyberbezpieczeństwa będzie dodatkowym atutem. Chęci do rozwoju w obszarze bezpieczeństwa IT

Pasujesz do nas jeśli:

  • Jeśli jesteś dynamiczną i dobrze zorganizowaną osobą, która chce rozwijać się w kierunku projektowania/wdrażania/utrzymania narzędzi cyberbezpieczeństwa i jest gotowa aby zmierzyć się z wyzwaniami na międzynarodowych projektach.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie doradczej,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole będącym jednym z liderów rynku usług profesjonalnych w obszarze bezpieczeństwa IT,
  • Udział w skomplikowanych, międzynarodowych projektach z zakresu wdrożeń rozwiązań cyberbezpieczeństwa a przez to umożliwienie zdobywania różnorodnych doświadczeń,
  • Spersonalizowane programy kursów i szkoleń,
  • Udział w programie rozwoju zawodowego

a także
Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.
EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.