KPMG
Data aktualizacji: 2021-12-03
Warszawa, mazowieckie
Audyt, BPO/SSC
angielski

Praktyki w dziale Audytu Ogólnego
Warszawa

Umowa zlecenie

Jesteśmy międzynarodową siecią firm audytorsko-doradczych. Od 1990 roku świadczymy w Polsce kompleksowe usługi z zakresu audytu, doradztwa podatkowego, księgowego i prawnego oraz doradztwa transakcyjnego i biznesowego, w tym także IT, dla polskich i międzynarodowych firm oraz instytucji ze wszystkich sektorów gospodarki.

Naszym kapitałem jest wiedza zgromadzona przez 219 000 pracowników w 147 krajach. W Polsce jest nas prawie 2000 osób, które pracują w biurach w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach, Łodzi i we Wrocławiu.

Twoje zadania:

  • Współrealizacja projektów z zakresu badań i przeglądów sprawozdań finansowych oraz usług poświadczających
  • Bezpośrednia współpraca z klientami KPMG w ramach realizowanych projektów przy wparciu doświadczonych ekspertów KPMG

Oczekujemy:

  • Status absolwenta lub studenta minimum III roku studiów kierunków ekonomicznych, finansowych i pokrewnych
  • Zainteresowanie praktycznym podejściem do zagadnień finansowych i chęć związania swojej przyszłości zawodowej z branżą audytorsko-doradczą
  • Nastawienie na pracę o charakterze projektowym i zdobywanie wiedzy od profesjonalistów
  • Zdolności analityczne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Dostępność w pełnym wymiarze godzin (40h/ tyg.)

Oferujemy:

  • Płatne praktyki
  • Pomoc w zdobyciu praktycznych umiejętności i nowej wiedzy
  • Świętowanie wspólnych sukcesów, zarówno tych związanych z osiągnięciami firmy, jak i tych prywatnych zwycięstw
  • Angażowanie się w wolontariat pracowniczy i działania CSR
Masz pytania?

Zapytaj Rekrutera
KPMG w Polsce
KPMG Sp. z o.o., Departament People & Culture, ul. Inflancka 4A, 00-189 Warszawa

©2020 KPMG Sp. z o.o., polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i członek globalnej organizacji KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Limited, prywatną spółką angielską z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Nazwa i logo KPMG są znakami towarowymi używanymi na podstawie licencji przez niezależne firmy członkowskie globalnej organizacji KPMG.
Forma zatrudnienia
Poziom stanowiska
Praktykant/stażysta
Języki
angielski
Umiejętności
MS Office
Języki
angielski
MS Office