EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2021-12-01
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Project Management
SAP Project Manager

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

Consulting

Jesteśmy jednym z globalnych liderów w obszarze SAP S/4HANA. Implementujemy te rozwiązania w największych organizacjach na całym świecie - znajdujących się na liście Fortune 50 oraz G360.

Możliwości, jakie na Ciebie czekają

Pracując w obszarze SAP w EY dołączysz do zespołu ekspertów z szeroką wiedzą technologiczną i zrozumieniem złożoności różnych sektorów gospodarki oraz procesów biznesowych realizowanych w przedsiębiorstwach w których wdrażamy rozwiązania SAP. Nieustannie pracujemy nad innowacyjnymi rozwiązaniami, które pozwalają naszym Klientom być krok przed ich konkurencją. Dołączając do nas będziesz miał możliwość rozwoju w obszarze produktów SAP oraz poznasz unikalną na rynku metodykę pracy EY, która oparta jest o najlepsze praktyki implementacji systemów SAP. Jesteśmy w awangardzie firm oferujących rozwiązania SAP – my implementujemy już dziś to, co konkurencja wdrażać będzie jutro.

Twoje główne zadania

  • Koordynowanie działań związanych z realizacją powierzonych projektów: uruchomienie nowych projektów, monitorowanie realizacji, zarządzanie środkami finansowymi określonymi w budżecie projektów, zarządzanie ryzykiem oraz zmianą w projekcie, nadzór nad realizacją zgodnie z wymaganiami jakościowymi
  • Reprezentowanie firmy przed instytucjami i organizacjami zewnętrznymi, współpracującymi przy realizacji projektów

Umiejętności, które wykorzystasz

  • Biegłej znajomości języka polskiego
  • Biegłej znajomości języka angielskiego
  • Znajomości narzędzi zarządzania projektami oraz wiedzy w zakresie metodologii, potwierdzonej certyfikatami
  • Umiejętności kierowania zespołem

Twoje dotychczasowe doświadczenie

  • Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku kierownika projektu we wdrażaniu systemu SAP
  • Wykształcenia wyższego
  • Bardzo dobrych umiejętności komunikacyjnych, prezentacyjnych i negocjacyjnych
  • Umiejętności wywierania wpływu i zarządzania zmianą
  • Prawo jazdy kat. B
  • W przyszłości, otwartości do podróży

Docenimy również

  • Znajomość j. Niemieckiego

Pasujesz do nas jeśli

  • Potrafisz zarządzać sobą w czasie i masz wysoki poziom kompetencji interpersonalnych i komunikacyjnych, a także umiejętności pracy w zespole. Szukamy osób, posiadających doświadczenie w obszarze SAP chcących dynamicznie się rozwijać w renomowanym zespole.

Oferujemy

  • Dostęp do SAP Learning Hub oraz wielu wewnętrznych systemów szkoleniowych
  • Zarządzanie ciekawymi projektami, koncentrującymi się na nowych technologiach SAP A także:
  • Kwalifikacje i certyfikaty
  • Różnorodne doświadczenia w ramach różnorodnych projektów
  • Innovate EY – finansowe i merytoryczne wsparcie wewnętrznej przedsiębiorczości
  • Indywidulna mapa szkoleń
  • Elastyczny czas i miejsce pracy
  • Dedykowany Career Counselor
  • Program EY Care & Wellness
  • Biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji

a także
Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.
EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.