EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2021-12-02
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Analiza
Praktykant - Analityk w Zespole Zarządzania Ryzykiem Informatycznym, Consulting

Co jeśli Twoja ciekawość może pomóc stworzyć świat, o którym wszyscy marzymy? W EY masz szansę zdobyć wyjątkowe doświadczenie. Pomożemy Ci w tym dając dostęp do najnowocześniejszej technologii i otaczając ludźmi, którzy mają za sobą niejeden prestiżowy projekt. Dodaj do tego globalną skalę projektów i kulturę pracy, w której możesz być sobą, a otrzymasz wzór na pełne wykorzystanie potencjału, który w Tobie drzemie. Dzięki programom szkoleniowym EY zyskasz umiejętności niezbędne nie tylko teraz, ale także w przyszłości. Podobnie z relacjami – przyjaciele, mentorzy i liderzy których tu poznasz, będą Ci towarzyszyć wszędzie, gdzie zaprowadzi Cię Twoja własna ścieżka kariery. Wyjątkowe doświadczenie EY, to teraz może być także Twój projekt.

Możliwości, które na Ciebie czekają:

Pracując dla naszych klientów pilnujemy, by obszar IT i bezpieczeństwa informacji przyczyniały się do wzrostu wartości biznesu, zwiększenia skuteczności działania oraz ograniczenia ryzyk. Nie ograniczamy się do kwestii technologicznych – jesteśmy świadomi, jak ważne jest uwzględnienie biznesowego punktu widzenia.

Twoje główne zadania:

  • audyty obszarów IT
  • przeglądy bezpieczeństwa
  • analiza środowiska informatycznego pod kątem zgodności z aktami prawnymi, w tym w szczególności pod kątem zgodności z Rozporządzeniem UE i Rady o Ochronie Danych Osobowych
  • analiza procesów biznesowych wspieranych przez systemy informatyczne
  • identyfikacja i analiza ryzyk oraz weryfikacja mechanizmów kontrolnych w systemach informatycznych
  • ocena dojrzałości procesów w obszarze IT i bezpieczeństwa
  • planowanie ciągłości działania
  • optymalizacja działań oraz wsparcie w zarządzaniu dużymi programami IT
  • IT due diligence w procesach fuzji i przejęć

Umiejętności, które wykorzystasz:

  • zainteresowania technologiami informatycznymi oraz zagadnieniami z zakresu ochrony danych, w tym w szczególności danych osobowych (data protection, data privacy) a także zarządzania danymi i jakością danych (data quality, information intelligence)
  • chęci rozwoju w przynajmniej jednym z obszarów świadczonych przez nas usług
  • wiedzy o zastosowaniu rozwiązań informatycznych w biznesie
  • zdolności analitycznych
  • dobrych wyników na studiach
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i języka polskiego
  • umiejętności pracy w zespole i łatwości nawiązywania kontaktów
  • dobrej organizacji pracy i zaangażowania

Oferujemy:

  • studentom studiów magisterskich płatne praktyki, absolwentom stałą pracę

a także
Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.
EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.