mBank S.A.
Data aktualizacji: 2021-12-16
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Obsługa klienta, Sprzedaż

Od nas dostaniesz:

Umowę
o pracę
Konkursy sprzedażowe Jasną
ścieżkę kariery
Przejrzysty system wynagradzania Kartę
sportową
Dofinansowanie do świąt
i wypoczynku

Zobacz co nas cieszy w pracy:

Przekonaj się jakie będą Twoje powody
do radości!

mBank ostrzega:
Inspirujemy każdego dnia!
Specjalista ds. sprzedaży usług bankowych dla firm
miejsce pracy: Warszawa, nr referencyjny: JW/054/1121

Twoje zadania:

  • współpraca z obecnymi Klientami Banku w segmencie klientów firmowych oraz pozyskiwanie nowych (zarządzanie portfelem klientów),
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami poprzez oferowanie wsparcia ułatwiającego klientom zarządzanie firmą,
  • oferowanie szerokiej gamy produktów firmowych, w tym kredytów zabezpieczonych oraz leasingu,
  • edukowanie Klienta w zakresie obsługi zdalnych kanałów dystrybucji.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • min. 2 letniego doświadczenia w sprzedaży produktów firmowych także dla spółek z o.o.,
  • doświadczenia w oferowaniu kredytów zabezpieczonych hipotecznie i/lub gwarancjami BGK,
  • umiejętności budowania trwałych relacji z Klientami,
  • otwartości na kompleksowe dostarczanie różnych rozwiązań wspierających działanie firmy,
  • zorganizowania i konsekwencji,
  • wysokiego poziomu kultury osobistej,
  • wykształcenia wyższego, preferowane ekonomiczne lub finansowe,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Pełny etat
Specjalista
Pełny etat
Specjalista