Deloitte
Data aktualizacji: 2022-02-23
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Marketing
angielski, polski

Kogo szukamy

W związku z rozwojem firmy do naszego zespołu eMarketingu w Deloitte Polska (biuro w Warszawie) poszukujemy osoby na stanowisko Social Media Managera.

Profil poszukiwanego kandydata/kandydatki:

  • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu komunikacją firmy B2B w mediach społecznościowych, ze szczególnym uwzględnieniem LinkedIn;
  • Swobodnie władasz j. angielskim, jesteś w stanie edytować treści oraz przeprowadzać szkolenia w tym języku;
  • Masz doświadczenie w przeprowadzaniu i rozliczaniu płatnych kampanii w mediach społecznościowych;
  • Twoim dodatkowym atutem jest doświadczenie w prowadzeniu szkoleń.
Angielski
Angielski
Polski
Polski

Inne wymagania

MS Office
MS Office

Twoja przyszła rola

  • Odpowiedzialność za realizację strategii obecności Deloitte w mediach społecznościowych;
  • Obsługa procesu publikacji informacji w kanałach korporacyjnych Deloitte w Polsce;
  • Zarządzanie programem social media employee advocacy (szkolenie nowych użytkowników, przygotowanie proponowanych treści, raportowanie, zarządzanie rozliczeniami z vendorem);
  • Przeprowadzanie grupowych oraz indywidualnych szkoleń dla pracowników Deloitte w zakresie najlepszych praktyk obecności w mediach społecznościowych, w szczególności na LinkedIn;
  • Szkolenia dla marketerów oraz pomoc w zakresie planowania, realizacji i raportowania kampanii w mediach społecznościowych;
  • Monitoring mediów społecznościowych pod kątem wzmianek o Deloitte oraz innych kluczowych tematach;
  • Współpraca z agencją w zakresie zlecania oraz rozliczania płatnych kampanii w mediach społecznościowych;
  • Raportowanie i interpretacja efektów związanych z działaniami w mediach społecznościowych.

Co oferujemy

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym i dynamicznym środowisku;
  • Zgrany zespół, pełen pomysłów, który służy na każdym kroku swoim doświadczeniem i dowcipem;
  • Możliwość kompleksowego rozwoju;
  • Bogatą ofertę benefitową (ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie na życie, karta sportowa).
Deloitte Adventure Team
Ludzie z którymi chce się pracować
Health insurance (one amount package)
Ubezpieczenie zdrowotne (podstawowe)
Travel Insurance
Ubezpieczenie podróżne
Wellbeing initiatives
Inicjatywy wellbeing
Karta Multisport
Challenging tasks
Ambitne zadania
Kreatywne środowisko pracy

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

O zespole

Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Kierownik
Języki
angielski polski
Umiejętności
MS Office
Pełny etat
Kierownik
Języki
MS Office