PwC
Data aktualizacji: 2022-04-21
Katowice, śląskie
Audyt, Konsulting, Księgowość, Analiza
angielski

Podobne oferty pracy

PwC to sieć ponad 250 000 tysięcy pracowników w 158 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu i rozwoju technologii. Dołącz do PwC i zmieniaj z nami zasady gry.

Specjalista ds. wyceny instrumentów finansowych i testów detalicznych [rekrutacja prowadzona online]

Zespół Market Value Direct (MVD) to zespół funkcjonujący w ramach Platformy Testów Detalicznych, zajmującej się na co dzień weryfikacją poprawności danych dotyczących poszczególnych transakcji i sald. Zespół MVD w szczególności zajmuje się weryfikacją poprawności wycen instrumentów finansowych zarówno pochodnych, jak i notowanych z wykorzystaniem specjalistycznych narzędzi oraz modelowania finansowego we współpracy z zespołem z Wielkiej Brytanii.

Twój zakres obowiązków:

  • Wyszukiwanie informacji oraz praca z bazami danych,

  • Analiza danych finansowych z wykorzystaniem programu MS Excel,

  • Wsparcie zespołów audytowych w zakresie testowania FSLIs (Financial Statement Line Items),

  • Sezonowa wycena instrumentów finansowych, zarówno notowanych, jak i pochodnych wraz z analizą składowych portfeli inwestycyjnych,

  • Obliczenia w oparciu o stopy procentowe, inflację i kursy walutowe.

Nasze wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • Znajomość programów MS Excel i Word,

  • Chęć rozwoju w obszarze analizy danych i finansów,

  • Otwartość na pracę w zespole,

  • Wiedza z obszaru instrumentów finansowych oraz metod wyceny będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy:

  • Pakiet wdrożeniowy - szkolenia wprowadzające i merytoryczne, wsparcie opiekuna (Buddy Program),

  • Program BeWell@PwCSDC, w tym stałe aktywności wellbeingowe i cyklicznie organizowane eventy, platforma edukacyjna, kompleksowa opieka medyczna, wsparcie psychologiczne, konsultacje specjalistyczne, dodatkowe ubezpieczenia, kluby sportowe, możliwość skorzystania z karty MultiSport,

  • Dostęp do platformy MultiKafeteria, w tym możliwość skorzystania z bonów zakupowych i voucherów,

  • Szkolenia z zakresu umiejętności miękkich, technicznych oraz nowoczesne platformy szkoleniowe,

  • Program Bike2Work oraz miejsca parkingowe dla rowerów,

  • Możliwość skorzystania z kilkumiesięcznej przerwy w pracy (tzw. Urlopu Sabbatical 4-3-2-1) po spełnieniu określonych warunków,

  • Hybrydowy model pracy (możliwość pracy w pełni stacjonarnej),

  • Nowoczesne biuro w centrum Katowic.

Benefity:

  • Dofinansowanie nauki języków,

  • Elastyczny czas pracy,

  • Spotkania integracyjne,

  • Dyżury lekarza w biurze,

  • Firmowa biblioteka,

  • Strefa relaksu,

  • Dodatkowe świadczenia socjalne,

  • Program rekomendacji pracowników,

  • Inicjatywy dobroczynne.

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest PwC Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., lub inna spółka z sieci PwC, do której kierowana jest aplikacja - lista spółek: https://www.pwc.pl/pl/o-nas/lista-spolek-pwc.html z siedzibą w Warszawie (00-633) przy ul. Polnej 11 (dalej jako: PwC lub administrator). Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji na oferowane stanowisko. Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane osobowe będą przetwarzane również w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez PwC oraz wysyłania powiadomień o ofertach pracy w PwC i o wydarzeniach związanych z pracą, które organizowane są przez PwC lub z udziałem PwC (np. targi pracy). Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć w Polityce Prywatności.