Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2022-01-24
Kraków, małopolskie
Obsługa klienta, Zakupy, Logistyka
angielski

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży chemicznej, poszukujemy kandydatów zainteresowanych stanowiskiem Młodszego Specjalisty ds. Łańcucha Dostaw.

Młodszy Specjalista ds. Łańcucha Dostaw
Miejsce pracy: Kraków
Nr ref. 191726/7694

Opis stanowiska:
  • analiza zapotrzebowania materiałowego (danych historycznych, bieżących stanów magazynowych, forecastów),
  • składanie zamówień zakupu do dostawców wewnętrznych,
  • planowanie zakupów i wysyłek do klientów,
  • monitorowanie dostępności towaru oraz szacowanie czasu dostawy,
  • współpraca z wewnętrznymi działami: Finansowym, Logistyki, Obsługi klienta,
  • dbanie o prawidłowy przebieg dokumentów.
Wymagania:
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B2),
  • pierwsze doświadczenie na stanowisku związanym z organizacją transportu/spedycją - staż bądź praktyki,
  • znajomość dowolnego programu ERP,
  • wykształcenie kierunkowe,
  • mile widziane doświadczenie w branży chemicznej,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy, wysokie zdolności analityczne oraz interpersonalne.
Oferta obejmuje:
  • umowę o pracę,
  • premię roczną,
  • rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych w ramach licznych szkoleń.