Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2022-01-24
Kierownik Produkcji
Nr ref. 193038/7695
Szczecin, zachodniopomorskie
Project Management
angielski

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, jednej z firm produkcyjnych, poszukuję osoby na stanowisko Kierownika Produkcji.

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska:
  • zarządzanie obszarem produkcyjnym (ok. 20-40 osób),
  • planowanie i harmonogramowanie produkcji,
  • przygotowywanie i nadzór nad wyznaczonymi procesami produkcyjnymi i terminami ich realizacji,
  • nadzór i odpowiedzialność za kontrolę jakości procesów i produktów,
  • optymalizacja procesów produkcyjnych,
  • ścisła współpraca z Dyrektorem Technicznym,
  • nadzór nad stanami magazynowymi surowców, półproduktów i produktów,
  • monitorowanie, raportowanie i rozliczanie produkcji,
  • udział w tworzeniu planów rozwoju firmy i nowych obszarów rozwojowych.
Wymagania:
  • doświadczenie w zarządzaniu obszarem produkcyjnym,
  • wykształcenie wyższe techniczne - preferowane chemiczne lub pokrewne,
  • uprawnienia lub szkolenia: kwalifikacje BHP,
  • wiedza z zakresu prawa celnego, znajomość przepisów energetycznych,
  • umiejętność planowania i harmonogramowania produkcji,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu,
  • umiejętność skutecznego motywowania pracowników.
Oferta obejmuje:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie podstawowe + premia,
  • możliwość samorozwoju, awansu zawodowego na stanowisko Plant Managera,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Kierownik
Języki
angielski
Pełny etat
Kierownik
Języki
angielski