Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2022-02-25
Katowice, śląskie
Konsulting, Księgowość, Analiza, Zakupy
angielski

Podobne oferty pracy

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy, specjalizującej się w produkcji i dystrybucji sprzętu sportowego poszukujemy kandydatów zainteresowanych rolą Analityka - Planisty. Siedziba firmy znajduje się w Katowicach.

Analityk – Specjalista ds. Planowania

Miejsce pracy: Katowice
Nr ref. 193056/7715

Opis stanowiska:
  • przygotowywanie analiz i raportów, zapewnienie aktualności danych planistycznych,
  • monitorowanie cen produktów i propozycje dotyczące ich aktualizacji,
  • stworzenie narzędzi usprawniających proces analiz,
  • weryfikacja oczekiwań działu sprzedaży w relacji do działań działu zakupów,
  • ograniczenie poziomu zapasów magazynowych z zachowaniem ich odpowiedniego poziomu,
  • analizy danych z systemu ERP (Tema),
  • raportowanie bezpośrednio do Dyrektora Finansowego,
  • udział w automatyzacji i usprawnianiu procesów.
Wymagania:
  • doświadczenie na stanowisku związanym z tworzeniem analiz,
  • doświadczenie w pracy dla firmy produkcyjnej jest dużym atutem,
  • bardzo dobra znajomość programu MS Excel,
  • umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia,
  • umiejętność wynajdowania drobnych błędów w systemie,
  • znajomość SQL lub innych narzędzi analitycznych byłaby dodatkowym atutem,
  • język angielski na poziomie podstawowym.
Oferta obejmuje:
  • możliwość rozwoju kariery w rozwiniętej spółce produkcyjnej,
  • możliwość pracy w systemie hybrydowym – do 70% home office,
  • możliwość pracy w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • zniżka na firmowe produkty,
  • prywatna opieka medyczna – Luxmed.