Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2022-02-01
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT
angielski
REKRUTACJA ZDALNA
Specjalista Technologii MS-SQL w zespole DevOps
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: KwF/DAG/SQL

Twój zakres obowiązków

  • Diagnozowanie i rozwiazywanie problemów wydajnościowych

  • Wsparcie programistów w projektowaniu optymalnych rozwiązań

  • Definiowanie procesów zasilania danymi

  • Tworzenie raportów

  • Automatyzacja wdrożeń\wdrażanie nowych wersji aplikacji

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy z technologiami MS-SQL

  • Praktyczna znajomość języka SQL + T-SQL

  • Znajomość relacyjnych baz danych

  • Znajomość SSIS, SSRS

  • Umiejętność rozwiązywania problemów wydajnościowych, analiza planów zapytań praktyczna znajomość narzędzi wspomagających tunning wydajności baz danych

  • Doświadczenie w wykorzystywaniu technologii Ansible, Tower, Kibana, Grafana, GIT, SVN

  • Dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Ciekawe, pełne wyzwań zadania przy aplikacji wykorzystywanej przez kilka milionów użytkowników
  • Współtworzenie rozwiązań odpowiadających na realne potrzeby biznesowe
  • Możliwość samorozwoju, ciągłego poszerzania i doskonalenia swoich kompetencji
  • Możliwość pracy w atrakcyjnie zlokalizowanym biurze w Warszawie nieopodal stacji Metro Pole Mokotowskie
  • Atrakcyjny pakiet premiowy,
  • Umowę o pracę
  • Opiekę medyczną
  • Kartę sportową

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • punkt obsługi lekarskiej w centrali

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

W centralach Banku Millenium tworzymy i rozwijamy każdy z obszarów naszej działalności – od marketingu, przez ocenę ryzyka i decyzje kredytowe, zarządzanie procesami i projektami, po administrację i HR. To tu opracowujemy i doskonalimy innowacyjne, zdigitalizowane rozwiązania dla wszystkich linii biznesowych i produktowych. Zostań naszym pracownikiem i zacznij razem z nami kreować nowoczesną przyszłość!
W centralach Banku Millenium