mBank S.A.
Data aktualizacji: 2022-02-02
Katowice, śląskie
Bankowość, Obsługa klienta, Sprzedaż

Od nas dostaniesz:

Umowę
o pracę
Konkursy sprzedażowe Jasną
ścieżkę kariery
Przejrzysty system wynagradzania Kartę
sportową
Dofinansowanie do świąt
i wypoczynku

Zobacz co nas cieszy w pracy:

Przekonaj się jakie będą Twoje powody
do radości!

mBank ostrzega:
Inspirujemy każdego dnia!
Specjalista ds. Sprzedaży produktów bankowych
miejsce pracy: Katowice, nr referencyjny: KSG/012/0122

Twoje zadania:

  • aktywna sprzedaż produktów bankowych dla klientów indywidualnych i firmowych (konta, kredyty, depozyty),
  • zarządzanie portfelem klientów,
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie pozycji rynkowej mBanku,
  • skuteczne rozpoznawanie potrzeb Klienta oraz negocjowanie warunków współpracy,
  • promowanie zdalnych kanałów dystrybucji.

Potrzebne Ci będzie:

  • doświadczenie w sprzedaży usług bankowych, mile widziana wiedza z produktów bankowych dla klientów firmowych,
  • doświadczenie w pozyskiwaniu nowych klientów i zarządzaniu portfelem klientów,
  • znajomość technik sprzedaży i lokalnego rynku,
  • umiejętność rozpoznawania potrzeb klientów i budowania relacji,
  • dynamizm w działaniu, otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunek ekonomiczny).

Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Pełny etat
Specjalista