mBank S.A.
Data aktualizacji: 2022-01-24
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Księgowość

Od nas dostaniesz:

Zatrudnienie
w oparciu o umowę o pracę
Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
Bibliotekę Legimi Dostęp do kursów LinkedIn Learning

Zobacz, jak dbamy o pracowników!

Gotowy na nowe wrażenia?

Praca z nami pozwala codziennie zdobywać nową wiedzę!
Specjalista ds. compliance- mLeasing
miejsce pracy: Warszawa, nr referencyjny: RKM/143/1121

Główne zadania:

  • Działania związane z zapewnieniem zgodności z przepisami prawa
  • Realizowanie zadań z zakresu ochrony danych osobowych, przeciwdziałania praniu pieniędzy oraz finasowaniu terroryzmu,
  • Zapewnianie zgodności działań Spółki z przepisami prawa,
  • Przeprowadzanie kontroli w zakresie compliance zgodnie z przyjętym planem kontroli,
  • Projektowanie/aktualizowanie regulacji wewnętrznych z zakresu zarządzania ryzykiem braku zgodności, ochrony danych osobowych
  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa, orzecznictwa sądowego oraz stanowisk regulatorów w zakresie działalności Spółki

Wymagania:

  • 2 -letnie doświadczenia zawodowe zdobyte w obszarze compliance
  • posiadasz wykształcenie wyższe- preferowane kierunki: finanse, ekonomia, prawo, administracja
  • posiadasz wiedzę z zakresu przeciwdziałania praniu pieniędzy oraz finasowaniu terroryzmu, a także ochrony danych osobowych
  • cechują Cię umiejętności komunikacyjne i lubisz pracę w zespole
  • swobodnie pracujesz z komputerem oraz aplikacjami pakietu Office
  • dobrze organizujesz swoją pracę oraz wiesz jak ustalać priorytety zadań
  • jesteś zaangażowany, sumienny oraz pracujesz dokładnie

Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Umiejętności
MS Office
Pełny etat
Specjalista
MS Office
Pełny etat
Specjalista
MS Office