EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2022-01-27
Katowice, śląskie
Konsulting
angielski

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

Asystentka/Asystent w zespole CTS EY_zespół Immigration

Core Tax Support to nowopowstałe centrum kompetencyjne EY –zmieniamy oblicze dostarczania kluczowych dla biznesu procesów. Wspieramy wszystkie zespoły i projekty prowadzone przez Dział Doradztwa Podatkowego EY Polska – przygotowujemy deklaracje podatkowe, zbieramy dane od klientów wewnętrznych i zewnętrznych, wspieramy księgowanie operacji, kierujemy wnioski do urzędów i wiele, wiele innych.

Możliwości, które na Ciebie czekają

Jesteśmy młodym, prężnie rozwijającym się zespołem, świadczącym usługi w różnych obszarach wewnątrz EY. Będziesz miał możliwość kształtowania struktury naszego centrum i rozwoju kariery razem z jego rozwojem. Poznasz od podszewki projekty prowadzone przez Doradców Podatkowych EY i zdobędziesz unikalną wiedzę jak sprawić, żeby wszystko szło sprawnie za pomocą najnowszych narzędzi i technologii. Każdy projekt, przy którym pracujemy, jest inny – dlatego mamy możliwość zdobywania różnorodnych doświadczeń i poznawania ciekawych ludzi, z którymi współpracujemy zarówno wewnątrz EY, jak i poza naszą firmą.

Czekają na Ciebie różnorodne zadania w nowoczesnym środowisku pracy

Twoje główne zadania

  • Przygotowywanie urzędowej dokumentacji związanej z legalizacją pracy i pobytu cudzoziemców w Polsce,
  • Nadzór nad terminowym przepływem informacji, korespondencji i dokumentów,
  • Weryfikacja dokumentacji, wprowadzanie danych do systemu oraz archiwizacja,
  • Wizyty w urzędach, Wdrażanie nowych rozwiązań mających na celu zwiększenie efektywności prowadzonych działań,
  • Obsługa narzędzi i systemów firmowych

Potrzebne umiejętności i doświadczenie

  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point),
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Umiejętność pracy w zespole i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Terminowość, dobra organizacja pracy własnej,
  • Otwartość i pozytywne nastawienie na szukanie rozwiązań,
  • Dokładność w realizacji zadań oraz zdolności analityczne.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne zarówno w kontaktach telefonicznych, jak i bezpośrednich.

Mile widziane

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Zainteresowanie tematyką prawną, a zwłaszcza sprawami imigracyjnymi,
  • Przedsiębiorczość, inicjatywa i zaangażowanie.

Pasujesz do nas, jeśli

  • Potrzebujesz ciekawych wyzwań, ale cenisz sobie elastyczność i work-life balance. Masz analityczny umysł i nie boisz się liczb, a także lubisz uczyć się nowych rzeczy (nauczymy Cię wszystkiego, co potrzebne do pracy). Często zastanawiasz się „Czy to nie mogłoby działać lepiej?” oraz cenisz kontakt z ludźmi 😊

Oferujemy

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole oraz dużą elastyczność godzinową,
  • Stałą pracę jeśli masz tytuł licencjata lub magistra,
  • Płatne praktyki jeśli chcesz pogodzić karierę ze studiami,
  • Wsparcie merytoryczne i finansowe w zdobywaniu uznawanych na rynku kwalifikacji i certyfikatów, możliwość nauki języków na preferencyjnych warunkach,
  • Szeroką bazę szkoleń (m.in. Unikalny program zdobywania kompetencji przyszłości EY Badges, platformy szkoleniowe online takie jak Udemy oraz Coursera),
  • Dodatkowe benefity (m.in. karta Multisport, prezenty świąteczne),
  • Wyjazdowe, zespołowe warsztaty,
  • Wsparcie w zdobywaniu doświadczeń w różnorodnych zespołach.

a także
Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.
EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.