Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2022-02-12
Wrocław, dolnośląskie
Bankowość, IT
angielski

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
Poznań, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
Specjalista IT w Zespole Utrzymania Aplikacji
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.:

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie kilkoma aplikacjami z obszaru bankowości detalicznej

  • Planowanie rozwoju aplikacji i udział w projektach

  • Implementacja usprawnień technicznych zapewniających wymagany poziom dostępności aplikacji

  • Strategiczne zarządzanie pojemnością aplikacji, wykorzystaniem zasobów i wydajnością w kontekście planów biznesowych

  • Zapewnienie stabilności aplikacji, w tym trzeciej linii wsparcia w procesie serwisowania aplikacji

  • Utrzymanie środowisk rozwojowych i przygotowanie zmian na środowiska produkcyjnym

  • Współpraca z dostawcami oprogramowania w celu eliminacji błędów, testowania i instalacji poprawek

Nasze wymagania

  • Znajomość procesów ITIL

  • Praktyczna znajomość relacyjnych baz danych (Oracle, MS-SQL), w tym umiejętność budowania kwerend SQL

  • Doświadczenie w pracy z serwerami aplikacyjnymi (np. WebSphere, JBoss, Tomcat, IIS)

  • Znajomość systemów operacyjnych LINUX/UNIX/Windows Server

  • Wiedza o sieciach LAN/WAN/VPN

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność diagnozowania problemów na podstawie logów

Mile widziane

  • Doświadczenie w bankowości lub instytucjach finansowych

  • Umiejętność pracy z aplikacjami w architekturze wielowarstwowej

  • Doświadczenie w pracy programisty lub wdrożeniowca dla nowych aplikacji

To oferujemy

  • Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach IT, dających możliwość poznania jak działa bank od strony backoffice

  • Możliwość poszerzenia kompetencji technicznych i analitycznych pracując z ekspertami z wielu obszarów

  • Pracę w środowisku ludzi zaangażowanych nastawionych na rozwój osobisty i ciągłe ulepszanie istniejących rozwiązań

  • Dużo miejsca na samodzielność i własną inicjatywę

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Prywatną opiekę medyczną z możliwością rozszerzenia na członków rodziny

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata
  • inicjatywy dobroczynne
  • punkt obsługi lekarskiej w centrali

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

Jesteśmy bankiem cyfrowym. Nasi specjaliści IT tworzą rozwiązania, z których korzystają miliony użytkowników. Projektują i rozwijają nowoczesne aplikacje dla każdego z obszarów naszej działalności, stanowiąc technologiczne DNA banku. Bądź prekursorem nowoczesnych rozwiązań bankowości internetowej, kreuj cyfrową przyszłość razem z nami!
Jesteśmy bankiem cyfrowym.