Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2022-02-10
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Księgowość
angielski
Specjalista ds. Kredytów Inwestycyjnych Dofinansowanych z Funduszy Unijnych
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.:

Twój zakres obowiązków

  • Wyszukiwanie aktualnych, publicznych programów pomocowych dofinansowanych z funduszy unijnych i krajowych

  • Tworzenie ofert specjalnych i wdrażanie nowych rozwiązań w zakresie marketingu, sprzedaży i obsługi kredytów inwestycyjnych dofinansowanych ze środków unijnych i krajowych

  • Bieżący kontakt z siecią Doradców Klienta Korporacyjnego i udzielanie aktywnego wsparcia w zakresie projektów inwestycyjnych dofinansowanych ze środków unijnych

  • Aktywne wsparcie Klientów w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie projektów ze środków unijnych w perspektywie finansowej 2021-2027 oraz funduszy krajowych

  • Analiza rynku i konkurencji w zakresie kredytów inwestycyjnych dla Klientów korporacyjnych

  • Bieżący kontakt z instytucjami publicznymi np. PARP, BGK, NFOŚiGW, EBI

  • Monitorowanie przepisów i wytycznych w zakresie projektów

  • Monitorowanie portfela kredytów inwestycyjnych

  • Przygotowywanie i prowadzenie szkoleń

  • Uczestnictwo w projektach związanych z tworzeniem oferty produktów z celami ekologicznymi

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku w instytucji finansowej/doradczej lub w innych podmiotach zajmujących się przygotowywaniem projektów, oceną wniosków i pozyskiwaniem funduszy w ramach projektów unijnych

  • Znajomość dotychczasowych programów dotacyjnych Unii Europejskiej adresowanych do sektora MŚP oraz znajomość założeń nowej perspektywy finansowej

  • Praktyczna znajomość dokumentacji aplikacyjnej oraz procedur składania wniosków o dofinansowanie

  • Praktyczna znajomość specyfiki aplikacyjnych wniosków badawczo-rozwojowych i inwestycyjnych

  • Wykształcenie wyższe

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i analityczne

  • Bardzo dobra znajomość MS PowerPoint i MS Excel

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Mile widziana znajomość rynku i regulacji OZE lub wykształcenie w zakresie inżynierii środowiskowej, energetyki itp.

  • Dodatkowym atutem będą studia z zakresu funduszy europejskich i przygotowywania projektów

To oferujemy

  • Umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premia kwartalna uzależniona od wyników pracy

  • Udział w przygotowywaniu ciekawych i innowacyjnych projektów z różnych branż

  • Praca pełna wyzwań o dużym zakresie samodzielności i odpowiedzialności

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy w obszarze bankowości przedsiębiorstw oraz w zakresie programów publicznych

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • punkt obsługi lekarskiej w centrali

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

Bankowość detaliczna to największy i kluczowy obszar działalności Banku Millennium. Budując bezpośrednie relacje z Klientami, dbamy o ich satysfakcję oraz jakość dostarczanych im produktów i usług. Nasze placówki to doskonałe miejsce, by rozpocząć karierę w innowacyjnym banku. Dołącz do nas i miej swój wkład w promowanie najbardziej nowoczesnych rozwiązań w bankowości.
Bankowość detaliczna to największy i kluczowy obszar działalności Banku Millennium.
Jeżeli nasza oferta jest dla Ciebie interesująca prosimy o przesłanie aplikacji klikając na przycisk Aplikuj.

W formularzu wpisz numer referencyjny wybrane przez Ciebie miasto.

Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.