EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2022-02-14
Gdańsk, pomorskie
Konsulting, Administracja
angielski
Program Praktyk w Kancelarii EY Law

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

Kancelaria EY Law Tałasiewicz, Zakrzewska i Wspólnicy sp. k. oferuje innowacyjne i kompleksowe wsparcie prawne wdrażane we współpracy z zespołami consultingu, doradztwa transakcyjnego i podatkowego EY. EY Law to globalna sieć kancelarii prawnych, w ramach której na całym świecie działa ich ponad 80. Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się kancelarii w Polsce. Łączymy wieloletnie doświadczenie radców prawnych i adwokatów ze standardami świadczenia usług obowiązującymi w grupie EY i znajomością biznesowych zasad działania naszych klientów.

Możliwości, jakie na Ciebie czekają:

Umożliwimy Ci udział w projektach w zakresie transakcji fuzji i przejęć, prawa restrukturyzacyjnego, prawa spółek handlowych, prawa autorskiego i własności przemysłowej, nieruchomości i prawa pracy pod okiem doświadczonych prawników. Prowadzimy także projekty regulacyjne z zakresu prawa bankowego, prawa finansowego, ochrony konkurencji czy pomocy publicznej.

Poszukujemy kandydatów zarówno na miesięczne praktyki wakacyjne (lipiec-wrzesień), jak i program kilkumiesięcznych praktyk z możliwością przedłużenia współpracy (nabór ciągły).

Twoje główne zadania:

  • przygotowanie analiz prawnych, w tym przeglądów orzecznictwa i doktryny,
  • przygotowanie prostych pism procesowych, dokumentów korporacyjnych oraz umów,
  • przygotowanie korespondencji mailowej i dokumentów w języku angielskim,
  • wizyty w sądach i urzędach,
  • bieżące wsparcie prawników w prowadzonych aktualnie projektach.

Umiejętności, które wykorzystasz

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, w tym języka prawniczego, w mowie i w piśmie,
  • proaktywność oraz umiejętność rozwiązywania problemów,
  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność radzenia sobie z kilkoma zadaniami w krótkim czasie.

Twoje dotychczasowe doświadczenie

  • status studenta na co najmniej III (praktyki wakacyjne) lub IV (program praktyk kilkumiesięcznych) roku studiów prawniczych,
  • bardzo dobre wyniki w nauce.

Docenimy również

  • znajomość i zainteresowanie rozwojem w jednym z następujących obszarów: prawa handlowego, prawa pracy, prawa bankowego, IP/ IT, nieruchomości, prawa restrukturyzacyjnego.

Pasujesz do nas jeśli

Jesteś osobą zaangażowaną w pracę i cenisz sobie możliwości rozwoju pracując w międzynarodowej firmie. Liczy się również pewność siebie, rozumienie procesów biznesowych i chęć wprowadzania innowacyjnych rozwiązań.

Oferujemy:

  • płatne praktyki w kancelarii będącej częścią jednej z największych firm doradczych na świecie,
  • w zależności od Twoich preferencji i dostępności – miesięczne praktyki wakacyjne lub program kilkumiesięcznych praktyk z możliwością nawiązania stałej współpracy,
  • uczestnictwo w ciekawych, różnorodnych projektach,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • dla najlepszych – możliwość stałego zatrudnienia.

a także
Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.
EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.