Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2022-02-19
Administrator Rozwiązań Atlassian
Nr ref. KwF/DIN/Atlassian
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT, Analiza
angielski

Miejsce pracy: Warszawa
KwF/DIN/Atlassian

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie projektów technicznych w zakresie wdrożenia produktów Atlassian, w szczególności systemów Jira Service Desk i Jira Service Management oraz plugin'ów

  • Wdrażanie i parametryzacja Jira Servicedesk i innych produktów Atlassian

  • Analiza zgłoszeń klientów dotyczących funkcjonowania systemów Atlassian, w szczególności Jira Service Desk i Jira Service Management

  • Rozwiązywanie problemów technicznych i merytorycznych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w IT

  • Znajomość narzędzi Atlassian (Jira, Jira Servicedesk, Confluence, Insight)

  • Podstawowa znajomość usługi Active Directory

  • Umiejętność szybkiego i samodzielnego rozwiazywania problemów

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

Mile widziane

  • Podstawowa znajomość języków skryptowych PowerShell, Bash

  • Podstawowa znajomość rozwiązań MS Office 365

  • Podstawowa znajomość narzędzi monitoringu (PRTG, Grafana, Kibana, Nagios)

  • Podstawowa znajomość dodatku scriptrunner dla Jira oraz Insight

  • Podstawowa znajomość SQL

To oferujemy

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w instytucji finansowej
  • Pracę w międzynarodowym zespole specjalistów, który chętnie dzieli się wiedzą
  • Kontakt z nowymi technologiami i rozwiązaniami
  • Nową sieć kontaktów zawodowych
  • Umowę o pracę oraz prywatną opiekę medyczną w ramach pakietu socjalnego
  • Pracowniczą kawiarnię ze zniżkami na oferowane napoje oraz posiłki

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dyżury lekarza w biurze
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • karta sportowa na preferencyjnych warunkach
  • parking rowerowy

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

Bankowość detaliczna to największy i kluczowy obszar działalności Banku Millennium. Budując bezpośrednie relacje z Klientami, dbamy o ich satysfakcję oraz jakość dostarczanych im produktów i usług. Nasze placówki to doskonałe miejsce, by rozpocząć karierę w innowacyjnym banku. Dołącz do nas i miej swój wkład w promowanie najbardziej nowoczesnych rozwiązań w bankowości.
Bankowość detaliczna to największy i kluczowy obszar działalności Banku Millennium.
Jeżeli nasza oferta jest dla Ciebie interesująca prosimy o przesłanie aplikacji klikając na przycisk Aplikuj.

W formularzu wpisz numer referencyjny KwF/DIN/Atlassian wybrane przez Ciebie miasto.

Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Umiejętności
Jira
Pełny etat
Specjalista
Języki
angielski
Jira