Novdom
Data aktualizacji: 2022-01-20
mazowieckie
Kontroling, Analiza
4000 - 7000 zł

Podobne oferty pracy

Specjalista ds. budżetowania

Twój zakres obowiązków

  • Współudział w przygotowywaniu raportów i analiz na potrzeby Spółki,
  • Praca z budżetem – konsolidacja danych, kontrola, analiza odchyleń
  • Udział w procesie raportowania miesięcznego, kwartalnego i rocznego
  • Kontrola bieżących kosztów operacyjnych
  • Współpraca z Działem Księgowości i kierownikami poszczególnych działów
  • Współpraca przy tworzeniu bieżących biznes planów projektów inwestycyjnych
  • Współudział w monitoringu projektów inwestycyjnych

Wymagania:

  • Zaawansowana, praktyczna znajomość Excel
  • Wykształcenie - średnie ekonomiczne lub w trakcie studiów (preferowane kierunki: finanse i rachunkowość, ekonomia)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office
  • Mile widziane doświadczenie (praca / staże/ praktyki) w obszarze kontrolingu, analiz danych finansowych lub księgowości
  • Umiejętność tworzenia prezentacji
  • Samodzielność; proaktywność
  • Dokładność, terminowość i wysokie poczucie odpowiedzialności
  • Gotowość do pracy w siedzibie firmy w Przasnyszu

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę
  • Premie zależne od osiąganych wyników
  • Rabaty na zakup mieszkań Novdom
  • Atrakcyjne zniżki na produkty firm współpracujących (Kross)
  • Ubezpieczenie grupowe
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista