EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2022-02-18
Wrocław, dolnośląskie
Podatki, Konsulting
angielski

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
Seniorka/Senior w zespole Podatków Pośrednich, dział Doradztwa Podatkowego

Jesteśmy zespołem ukierunkowanym na rozwój i zadowolenie naszych klientów. Aby osiągnąć wskazane cele, wykorzystujemy nasze doświadczenie, zapał i otwartość na nowe pomysły, w tym na wykorzystywanie nowoczesnych technologii.  Jako uznany zespół w zakresie podatków pośrednich w pełni wykorzystujemy również globalny zasięg oraz doświadczenia firmy EY, przez co świetnie współpracujemy z naszymi klientami w projektach o zasięgu lokalnym jak i międzynarodowym.

Możliwości, jakie na Ciebie czekają

  • realizacja projektów doradczych z zakresu doradztwa w zakresie podatków pośrednich, tj. VAT, ale również akcyza i cło;
  • rwspółpraca z zespołem doświadczonych doradców o uznanej marce na rynku;
  • rrozpoczęcie lub rozwijanie umiejętności kierowania zespołem asystentów;
  • rudział w warsztatach i szkoleniach merytorycznych;
  • rhybrydowy model pracy (2-3 dni w tygodniu w biurze)
  • rnauka i rozwój kompetencji miękkich oraz językowych.

Twoje główne zadania

  • analizowanie zagadnień z zakresu podatków, w szczególności podatków pośrednich (VAT, akcyza, ale również cło)
  • uczestnictwo w projektach dla klientów EY,
  • praca bezpośrednio z menedżerem lub partnerem;
  • analiza wyników przeprowadzonej analizy i prac asystentów,
  • bieżąca obsługa klientów EY, tj. w tym bezpośredni kontakt z klientem, uczestnictwo w spotkaniach/telekonferencjach.

Potrzebne umiejętności i doświadczenie

  • dobra organizacja pracy,
  • delegowanie zadań;
  • zaangażowanie i rzetelne podejście do pracy,
  • dolności analityczne i znajomość pakietu MS Office (przede wszystkim Word oraz Excel),
  • umiejętności pracy w zespole oraz samodzielność,
  • chęć rozwoju,
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów.

Twoje dotychczasowe doświadczenie

  • 2-4 lata doświadczenia w pracy z podatkami pośrednimi, w szczególności VAT (consulting lub biznes)
  • Znajomość języka angielskiego i polskiego na poziomie bardzo dobrym.
  • Status absolwenta studiów magisterskich (preferowane kierunki finansowe, ekonomiczne, prawnicze),

Docenimy również

  • Wcześniejsze doświadczenie w pracy z międzynarodowymi klientami;
  • Praca na projektach z udziałem nowych technologii.

Pasujesz do nas, jeśli

Jesteś osobą zaangażowaną w pracę, lubisz pracować z ludźmi i cenisz sobie możliwości rozwoju pracując w międzynarodowej firmie. Liczy się również bardzo dobra znajomość języka angielskiego, pewność siebie, rozumienie procesów biznesowych i chęć podnoszenia skali innowacji coraz wyżej.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę z uznanymi specjalistami na rynku,
  • jasną ścieżkę rozwoju i awansów.

a także
Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.
EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.