Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2022-05-28
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Analiza
REKRUTACJA ZDALNA
Specjalista w Zespole Zabezpieczeń – Departament Operacji

Miejsce pracy: Warszawa
KwF/DOP/ZZB

Twój zakres obowiązków

  • Operacyjna obsługa kredytów hipotecznych dla Klientów indywidualnych w procesie posprzedażowym, w tym weryfikacja dokumentów kredytowych

  • Aktualizacja zabezpieczeń do kredytów hipotecznych w systemach operacyjnych

  • Przygotowywanie dokumentacji dotyczącej zabezpieczeń (m.in. wnioski o wpis hipoteki, umowy cesji, bankowe polisy ubezpieczeniowe)

  • Monitoring zabezpieczeń i warunków umownych dla produktów hipotecznych

  • Współpraca z towarzystwami ubezpieczeniowymi, z którymi Bank zawarł umowy

  • Bieżąca współpraca z innymi jednostkami Banku w zakresie bieżącej obsługi oraz optymalizacji procesów kredytowych

  • Inicjowanie i realizacja wewnętrznych projektów optymalizacyjnych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy z dokumentacją kredytową

  • Biegłość w pracy z systemami operacyjnymi

  • Samodzielność

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Znajomość pakietu Ms Office (Word, Excel) na poziomie dobrym

  • Dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym w godz. 8:00 – 18:00)

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w pracy w oddziale bankowym z obsługą posprzedażową

  • Doświadczenie w obszarze raportowania i rozliczeń z ubezpieczycielami

  • Swoboda korzystania z arkuszy kalkulacyjnych

  • Język angielski na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Przejrzysty system premiowy oparty o wyniki
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę
  • Możliwość rozwoju kompetencji i podnoszenia kwalifikacji
  • Atmosferę opartą na zaufaniu i współpracy
  • Możliwość pracy w organizacji o wysokich standardach korporacyjnych

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • punkt obsługi lekarskiej w centrali

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

W centralach Banku Millenium tworzymy i rozwijamy każdy z obszarów naszej działalności – od marketingu, przez ocenę ryzyka i decyzje kredytowe, zarządzanie procesami i projektami, po administrację i HR. To tu opracowujemy i doskonalimy innowacyjne, zdigitalizowane rozwiązania dla wszystkich linii biznesowych i produktowych. Zostań naszym pracownikiem i zacznij razem z nami kreować nowoczesną przyszłość!
W centralach Banku Millenium