Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2022-05-28
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT, Analiza, Project Management
Ekspert ds. Polityki i Procesu Kredytowego dla Mikroprzedsiębiorstw

Miejsce pracy: Warszawa
KwF/DMR/SOHO

Twój zakres obowiązków

  • Stworzysz nowy proces kredytowy dla klienta z segmentu mikroprzedsiębiorstw

  • Przygotujesz wymagania biznesowe i zadbasz o ich poprawne wdrożenie w systemach IT

  • Zmonitorujesz efektywność i skuteczność nowego procesu

  • Zadbasz o odpowiedni kształt polityki kredytowej dla segmentu mikroprzedsiębiorstw zapewniający skuteczne zarządzanie portfelem kredytów

  • Będziesz wspierał uczestników procesu kredytowego odpowiadając na ich pytania

Nasze wymagania

  • Minimum trzyletnie doświadczenie w pracy w Banku (preferowany obszar polityki kredytowej/decyzji kredytowych lub analizy biznesowo-systemowej)

  • Doświadczenie w tworzeniu polityki kredytowej oraz/lub projektowaniu procesów dla mikroprzedsiębiorstw

  • Znajomość otoczenia prawnego działalności bankowej

  • Doświadczenie w projektach rozwoju systemów informatycznych typu workflow

  • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia, wyciągania wniosków oraz przygotowywania na ich podstawie rekomendacji i rozwiązań odpowiadających potrzebom i problemom uczestników procesu kredytowego

  • Wykształcenie wyższe

To oferujemy

  • Pracę w zespole zaangażowanych profesjonalistów w Departamencie Ryzyka
  • Samodzielność działania oraz możliwość rozwoju w ramach struktur Grupy Finansowej Banku Millennium
  • Kreatywną pracę i możliwość wykazania się inicjatywą w realizacji zadań
  • Bezpieczne i elastyczne warunki pracy - praca w systemie hybrydowym (home office oraz praca w biurze przy zachowaniu środków ostrożności i uwzględnieniu aktualnej sytuacji epidemicznej)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • punkt obsługi lekarskiej w centrali
  • platforma kafeteryjna

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

Bankowość detaliczna to największy i kluczowy obszar działalności Banku Millennium. Budując bezpośrednie relacje z Klientami, dbamy o ich satysfakcję oraz jakość dostarczanych im produktów i usług. Nasze placówki to doskonałe miejsce, by rozpocząć karierę w innowacyjnym banku. Dołącz do nas i miej swój wkład w promowanie najbardziej nowoczesnych rozwiązań w bankowości.
Bankowość detaliczna to największy i kluczowy obszar działalności Banku Millennium.
Jeżeli nasza oferta jest dla Ciebie interesująca prosimy o przesłanie aplikacji klikając na przycisk Aplikuj.

W formularzu wpisz numer referencyjny KwF/DMR/SOHO wybrane przez Ciebie miasto.

Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.