mFinanse S.A.
Data aktualizacji: 2022-05-27
Częstochowa, śląskie
Bankowość, Obsługa klienta, Sprzedaż
Ekspert kredytowy

Od nas dostaniesz:

Rozbudowany
system szkoleń
Elastyczny
czas pracy
Konkursy
sprzedażowe
Przejrzysty
system
wynagrodzeń
Prywatną opiekę
medyczną
Kartę
Multisport

Pierwsza praca?
Czekamy na Ciebie!

Nie wiesz od czego zacząć?
Zacznij w mKiosku mBanku

miejsce pracy: Częstochowa, nr referencyjny:

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klientów z portfela firmy,
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami i oferowanie najlepszych rozwiązań finansowych,
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy, z zachowaniem najwyższych standardów obsługi klienta,
  • promowanie usług oraz produktów z oferty firmy.

Nasze wymagania

  • wiedza i doświadczenia w sprzedaży w szeroko pojętej branży finansowej (bankowość, pośrednictwo finansowe, ubezpieczenia),
  • komunikatywność i umiejętność budowania relacji z klientem,
  • wysoka motywacja i chęć do rozwoju,
  • profesjonalizm i etyka zawodowa.

To oferujemy

  • wysokie wynagrodzenie prowizyjne (średnie wynagrodzenie eksperta w mFinanse w 2021 r. przekracza 10000 pln)
  • przez min. 3 miesiące zapewniamy wynagrodzenie podstawowe,
  • pracę w instytucji finansowej z Grupy mBanku o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość pracy hybrydowej i elastyczny czas realizacji zadań,
  • niezbędne narzędzia pracy: baza wiedzy, porównywarka kredytowa,
  • możliwość skorzystania z komfortowych biur w prestiżowych lokalizacjach w całej Polsce,
  • współpraca z deweloperami oraz możliwość obsługi klientów z portfela firmy,
  • współpraca z ponad dwudziestoma bankami w zakresie szerokiej oferty kredytów hipotecznych, gotówkowych, firmowych oraz leasingów
  • wsparcie doświadczonych trenerów i dedykowanych departamentów
  • zniżki na produkty i usługi ofertowane przez Grupę mBank
  • dofinansowanie zakupu komputera,

  • Rozbudowany system szkoleń
  • Elastyczny czas pracy
  • Konkursy sprzedażowe
  • Przejrzysty system wynagrodzeń
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista