Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2022-06-01
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT
REKRUTACJA ZDALNA
UI Designer w Departamencie Bankowości Elektronicznej

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie rozwiązań na strony internetowe, systemy transakcyjne i aplikacje mobilne
  • Ścisła współpraca z działem IT przy wdrażaniu rozwiązań
  • Tworzenie dokumentacji technicznych dla pozostałych członków zespołu i działów IT
  • Testowanie wprowadzonych zmian oraz wprowadzanie usprawnień
  • Prace związane z utrzymaniem systemów, aplikacji oraz komunikacji z klientem
  • Dbanie o spójność wizualną oraz stosowanie rozwiązań zgodnych ze standardami, trendami i wcześniej wypracowanymi rozwiązaniami (w oparciu o Design System)
  • Współpraca w tworzeniu kampanii marketingowych od strony graficznej

Nasze wymagania

  • Portfolio i min. 2 letnie doświadczenie w projektowaniu serwisów, stron internetowych oraz aplikacji mobilnych
  • Doskonała znajomość programów pakietu Adobe: Photoshopa, Illustratora oraz XD
  • Zmysł estetyczny i artystyczny
  • Dbałość o szczegóły na poziomie "pixel perfect"
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań oraz realne zaangażowanie w powierzone zadania
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracowania na wielu projektach równolegle
  • Otwartość na feedback ze strony zespołu
  • Terminowość
  • Chęć do podjęcia pracy w trybie stacjonarnym

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz opiekę medyczną w ramach pakietu socjalnego
  • Udział w rozwojowych projektach i możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  • Ścisłą współpracę z wieloma działami zaangażowanymi w proces projektowy, w tym możliwość wzięcia udziału w badaniach użyteczności z użytkownikami
  • Pracę w ponad 12 osobowym zespole graficznym
  • Życzliwą atmosferę pracy w doświadczonym zespole, otwartym na nieustanną wymianę wiedzy
  • Kawiarnię pracowniczą ze zniżkami na oferowane napoje i posiłki
  • Pracę w Centrali w Warszawie (nieopodal stacji Metro Pole Mokotowskie)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dyżury lekarza w biurze
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • dostęp do platformy MyBenefit
  • parking rowerowy

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

Jesteśmy bankiem cyfrowym. Nasi specjaliści IT tworzą rozwiązania, z których korzystają miliony użytkowników. Projektują i rozwijają nowoczesne aplikacje dla każdego z obszarów naszej działalności, stanowiąc technologiczne DNA banku. Bądź prekursorem nowoczesnych rozwiązań bankowości internetowej, kreuj cyfrową przyszłość razem z nami!
Jesteśmy bankiem cyfrowym.