KPMG
Data aktualizacji: 2022-07-01
Poznań, wielkopolskie
Audyt, Konsulting
angielski

Manager - Audyt Instytucji Finansowych

Poznań

umowa o pracę

Zespół Audytu Instytucji Finansowych KPMG świadczy profesjonalne usługi audytorskie dla wiodących podmiotów branży finansowej w Polsce. Wśród naszych klientów znajdują się największe banki, zakłady ubezpieczeń, fundusze inwestycyjne i inne instytucje finansowe.

Opis stanowiska:

Bezpośredni nadzór nad procesem badania sprawozdań finansowych, w tym:

  • planowanie badania, identyfikację kluczowych zagadnień, ocenę ryzyka,
  • dobór zespołu, alokację zadań, nadzór i weryfikację wykonania zadań,
  • analizę zagadnień z zakresu rachunkowości i sprawozdawczości w świetle zgodności ze standardami,
  • komunikację z klientami, w tym raportowanie wyników badania.

Wymagania:

  • Co najmniej 5 lat doświadczenia w firmach audytorskich w zakresie badania instytucji finansowych, w tym co najmniej roku na stanowisku Managera
  • Bardzo dobrej znajomości przepisów prawa w zakresie rachunkowości i rewizji finansowej (MSSF, MSB)
  • Wysokich umiejętności komunikacji i współpracy w zespole oraz zaangażowania w wykonywane zadania
  • Bardzo dobrej organizacji pracy, w tym umiejętności realizowania kilku zadań jednocześnie
  • Biegłej znajomości języka angielskiego

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i program premiowy
  • Pracę zdalną z dowolnego miejsca w Polsce
  • Finansowanie kwalifikacji zawodowych m.in. biegłego rewidenta, ACCA, CISA, CIMA, CIA, CFA
  • Finansowanie kursów przygotowawczych i egzaminów, a także studiów podyplomowych i kursów językowych
  • Rozwój ścieżki eksperckiej
  • Bogaty pakiet szkoleń merytorycznych i „miękkich”
  • Ubezpieczenie na życie
  • Bogaty pakiet opieki medycznej
Masz pytania?

Zapytaj Rekrutera
KPMG w Polsce
KPMG Sp. z o.o., Departament People & Culture, ul. Inflancka 4A, 00-189 Warszawa

©2022 KPMG Sp. z o.o., polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i członek globalnej organizacji KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Limited, prywatną spółką angielską z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Nazwa i logo KPMG są znakami towarowymi używanymi na podstawie licencji przez niezależne firmy członkowskie globalnej organizacji KPMG.
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Kierownik
Języki
angielski
Pełny etat
Kierownik
Języki
angielski
Pełny etat
Kierownik
Języki
angielski