PwC Service Delivery Center
Data aktualizacji: 2022-09-19
Katowice, śląskie
Podatki, Księgowość, BPO/SSC
angielski
Konsultant ds. CIT

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

Zespół ds. podatków od osób prawnych (Corporate Tax) w PwC Service Delivery Center w Katowicach świadczy kompleksowe usługi dla klientów zlokalizowanych w Wielkiej Brytanii, Holandii i Belgii. Zakres świadczonych zleceń obejmuje rozliczenia podatkowe CIT, a także szereg zadań około podatkowych obejmujących wsparcie klientów w zakresie kompletowania i analizy dokumentów finansowych.

Miejsce pracy: Katowice

Twój zakres obowiązków:

  • Przygotowanie deklaracji podatkowych i zadań z obszaru podatków dochodowych od osób prawnych,
  • Analiza dokumentów dostarczonych przez klientów, m.in. sprawozdań finansowych,
  • Aktywny udział w doskonaleniu obecnych oraz przejmowaniu nowych procesów,
  • Ścisła współpraca z Koordynatorami w celu zapewnienia wysokiej jakości usług,
  • Obsługa baz danych.

Nasze wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym (min. B2),
  • 2-3 letnie doświadczenie w obszarze podatków dochodowych od osób prawnych (mile widziana znajomość brytyjskiego i/lub holenderskiego prawa podatkowego w zakresie CIT),
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Pozytywne nastawienie do nauki i przejmowania nowych obowiązków,
  • Znajomość programu MS Excel i jednego z programów: AFAS, Financial Data Suite, Onesource będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy:

  • Pakiet wdrożeniowy - szkolenia wprowadzające i merytoryczne, wsparcie opiekuna (Buddy Program),
  • Roczny bonus finansowy uzależniony od wyników pracy,
  • Program BeWell@PwCSDC, w tym stałe aktywności wellbeingowe, cyklicznie organizowane eventy, platforma edukacyjna, konsultacje specjalistyczne, kluby sportowe oraz możliwość skorzystania z karty MultiSport,
  • Kompleksowa opieka medyczna (w tym swoboda leczenia i rozszerzona opieka stomatologiczna),
  • Dodatkowe ubezpieczenia,
  • Platforma kafeteryjna, w ramach której można korzystać z szerokiej oferty e-voucherów,
  • Szkolenia z zakresu umiejętności miękkich, technicznych oraz nowoczesne platformy szkoleniowe,
  • Program Bike2Work oraz miejsca parkingowe dla rowerów,
  • Możliwość skorzystania z kilkumiesięcznej przerwy w pracy (tzw. Urlopu Sabbatical 4-3-2-1) po spełnieniu określonych warunków,
  • Hybrydowy model pracy (możliwość pracy w pełni stacjonarnej),
  • Nowoczesne biuro w centrum Katowic.

Benefity:

  • dofinansowanie nauki języków
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest PricewaterhouseCoopers Service Delivery Center Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (00-633) przy ul. Polnej 11 (dalej jako: PwC lub administrator). Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji na oferowane stanowisko. Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane osobowe będą przetwarzane również w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez PwC oraz wysyłania powiadomień o ofertach pracy w PwC i o wydarzeniach związanych z pracą, które organizowane są przez PwC lub z udziałem PwC (np. targi pracy). Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć w Polityce Prywatności..
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski