Deloitte
Data aktualizacji: 2022-08-02
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Analiza, Human Resources
angielski
REKRUTACJA ZDALNA
Senior HR & People Analytics Coordinator

Warszawa

Poszukujemy doświadczonej osoby, która będzie integralną częścią centralnego zespołu Talent, wspierającego codzienne wyzwania biznesowe w Deloitte.
Idealny kandydat/idealna kandydatka ma doświadczenie w obszarze HR Data Analytics, rozumie biznes oraz zachodzące w nim procesy, a także potrafi przełożyć te umiejętności na swoją codzienną pracę.

Szukamy osoby, która posiada:

  • Min. 4 letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku w dużej organizacji,
  • Zaawansowaną, praktyczną znajomość MS Power Point & Excel (m.in. Vlookup, pivots, wizualizacja danych; mile widziana znajomość VBA),
  • Umiejętność analizy danych i wyciągania wniosków,
  • Umiejętność pracy zespołowej w dynamicznym środowisku,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • Umiejętność zarządzania projektami,
  • Postawę „can-do”, chęć uczenia się i rozwijania nowych umiejętności,
  • Zainteresowanie obszarem HR & People Analytics,
  • Cechę systematyczności, dokładności i samodzielności,
  • Wysoce rozwinięte umiejętności interpersonalne.

Twój zakres obowiązków

Dołączając do naszego zespołu, będziesz mieć okazję pracować wspólnie z gronem ekspertów, dostarczając dane oraz analizy wspierające w podejmowaniu decyzji dotyczących realizacji strategii HR w organizacji.

Do Twoich głównych zadań należeć będzie:

  • Przygotowywanie symulacji zmian w systemie wynagradzania oraz ich wpływu na P&L poszczególnych linii serwisowych,
  • Aktywny udział w budowaniu People Analytics i wdrażaniu nowych projektów HR (przy współpracy z liderem zespołu, Talent Liderem i członkami zarządu),
  • Ścisła współpraca z HR Business Partnerami i Kontrolerami,
  • Zarządzanie i aktualizacja baz danych i kluczowych wskaźników HR (np. zatrudnienie, absencja, benchmarki wynagrodzeniowe, ocena pracownicza),
  • Tworzenie analiz dotyczących szerokiego zakresu zagadnień związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi,
  • Przygotowywanie zarówno cyklicznych, jak i ad hoc raportów i prezentacji,
  • Monitorowanie rynku benefitów, poszukiwanie ciekawych rozwiązań dla pracowników, analizowanie kosztów oraz ich wpływu na P&L,
  • Zarządzanie badaniami płacowymi,
  • Rola SPOC przy regionalnych wdrożeniach systemów (np. Power BI).

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym i dynamicznym środowisku,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, adekwatne do posiadanych kompetencji,
  • Szybki rozwój dzięki szkoleniom stanowiskowym związanym z obszarem specjalizacji,
  • Dostęp do pakietu benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie),
  • Darmowy dostęp do siłowni (Calypso Q22), wypożyczalni rowerów i wiele więcej,
  • Przyjazne środowisko pracy.

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.