KPMG
Data aktualizacji: 2022-06-10
Warszawa, mazowieckie
IT, Konsulting, Analiza
angielski

Podobne oferty pracy

Starszy Konsultant / Analityk Biznesowo-Systemowy - IT Consulting

Warszawa

umowa o pracę

Zatrudniona osoba dołączy do ERP Advisory  w ramach zespołu  IT Consulting, który zajmuje się doradztwem strategicznym i operacyjnym dla funkcji IT. Konsultanci działu wspierają Klientów począwszy od przygotowania wdrożeń nowych systemów informatycznych, poprzez rozwiązywanie problemów związanych transformacją cyfrową przedsiębiorstw, aż do budowy strategii rozwoju obszaru IT.

Opis stanowiska:

  • analiza projektów biznesowych i technologicznych klienta pod kątem wykonalności
  • zbieranie i definiowanie wymagań funkcjonalnych oraz niefunkcjonalnych systemów ERP w oparciu o analizę wymagań biznesowych oraz współpracę z działami IT klienta
  • tworzenie oraz prezentowanie dokumentacji wdrażanych rozwiązań oraz modeli procesów biznesowych
  • wsparcie rozwoju produktów i usług doradczych z obszaru ERP Advisory

Wymagania:

  • wykształcenia wyższego – preferowane: informatyka, kierunki biznesowe, finanse
  • 3 lat doświadczenia zawodowego w pracy dla średnich lub dużych przedsiębiorstw lub w firmach doradczych świadczących usługi dla przedsiębiorstw w obszarze ERP,
  • ogólnej znajomości zagadnień architektury biznesowej,
  • znajomości standardów i narzędzi do modelowania - UML, BPMN 2.0, Archimate, TOGAF,
  • doświadczenia jako analityk lub architekt systemowy w projektach wdrożeń lub integracji systemów informatycznych klasy ERP,
  • doświadczenia w projektowaniu struktur danych, interfejsów systemowych, interfejsów użytkownika,
  • umiejętności analitycznych w zakresie analizowania potrzeb i wymagań biznesowych klientów oraz znajomości zasad analizy biznesowej, funkcjonalnej i systemowej,
  • doświadczenia w zakresie zbierania wymagań systemowych,
  • wiedzy z zakresu zwinnych podejść projektowych (Agile, SCRUM),
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • łatwości pracy w grupie oraz porozumiewania się z innymi w skuteczny i przyjazny sposób.

Dodatkowe atuty

  • znajomość metodyk i standardów zarządzania projektami: PRINCE2, PMP, AgilePM, SCRUM lub analogicznych,
  • posiadanie certyfikatu ITIL,
  • znajomość na poziomie konsultanta dowolnego systemu ERP, np. SAP, ORACLE, MS, INFOR

Oferujemy:

  • pracę w interdyscyplinarnym i międzynarodowym środowisku
  • udział w ciekawych projektach z zakresu doradztwa biznesowego
  • dogodne warunki rozwoju zawodowego
  • miłą atmosferę pracy w rozwijającym się zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet socjalny
  • szeroki wybór szkoleń w ramach platformy Degreed
  • szkolenia LinkedIn Learning oraz certyfikowane szkolenia Microsoft
  • Buddy Program – komfortowy start
  • program rekomendacji – bonus za polecenie pracownika
  • program mentoringowy
  • ubezpieczenie na życie
  • prywatną opiekę medyczną
  • program kafeteryjny, w którym pracownicy sami wybierają interesujące ich benefity
Masz pytania?

Zapytaj Rekrutera
KPMG w Polsce
KPMG Sp. z o.o., Departament People & Culture, ul. Inflancka 4A, 00-189 Warszawa

©2022 KPMG Sp. z o.o., polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i członek globalnej organizacji KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Limited, prywatną spółką angielską z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Nazwa i logo KPMG są znakami towarowymi używanymi na podstawie licencji przez niezależne firmy członkowskie globalnej organizacji KPMG.
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Umiejętności
Zdolności analityczne ERP