Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2022-06-28
Specjalista ds. Logistyki (DACH)
Nr ref. 193523/8187
Katowice, śląskie
Zakupy, Logistyka
angielski, niemiecki

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, dostawcy najlepszych rozwiązań z zakresu odnawialnych źródeł energii (OZE), poszukujemy obecnie osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska:
  • organizacja działań logistyczno – magazynowych związanych z obsługą projektów instalacyjnych (OZE) na rynku niemieckim,
  • prowadzenie procesu zamówień towarów dla instalatorów, oraz organizacja dostaw,
  • współpraca z partnerami w celu zapewnienia właściwej i terminowej obsługi,
  • obsługa transportów realizowanych poprzez podwykonawców,
  • kontrola dokumentacji transportowo- magazynowej,
  • optymalizacja stanu zapasów.
Wymagania:
  • min. 3 lat doświadczenia zawodowego w obszarze logistyki,
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie zaawansowanym – warunek konieczny, mile widziany również język angielski,
  • mile widziane doświadczenie w branży OZE lub w branżach pokrewnych (budowlana, grzewcza, energetyczna),
  • czynne prawo jazdy kat. B oraz gotowość do odbywania podróży służbowych (głównie zagranicznych),
  • znajomość pakietu MS Office.
Oferta obejmuje:
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz przejrzysty system premiowy,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • możliwość pracy zdalnej (100%),
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • wsparcie zespołu profesjonalistów,
  • szkolenia produktowe i specjalistyczne,
  • pakiet benefitów: karta sportowa oraz prywatna opieka medyczna.