Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2022-07-27
Regionalny Kierownik Sprzedaży
Nr ref. 193541/8201
mazowieckie
IT, Sprzedaż

Podobne oferty pracy

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, innowacyjne Spółki z obszaru usług telekomunikacyjnych (światłowody), poszukuję Regionalnego Kierownika Sprzedaży, odpowiedzialnego za zapewnienie wysokiego poziomu komercjalizacji sieci ze szczególnym uwzględnieniem nowych inwestycji prowadzonych w regionie.

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska:
  • realizacja projektów inwestycyjnych w zakresie komercyjnym,
  • identyfikacja potencjału komercyjnego w regionie,
  • utrzymywanie dobrych relacji z lokalnie działającymi operatorami, lokalnymi samorządami orz Klientami Instytucjonalnymi,
  • wspieranie zwiększania saturacji i przychodów z sieci w całym regionie,
  • współpraca w wewnętrznymi interesariuszami (marketing, kierownik produktu, operacje sieciowe itp.),
  • praca głównie w terenie.
Wymagania:
  • wyższe wykształcenie,
  • 5 lat w sprzedaży usług (usługi telekomunikacyjne będą atutem),
  • znajomość lokalnego rynku telekomunikacyjnego / dostępu do Internetu,
  • prawo jazdy kat B.,
  • język angielski min. B2,
  • umiejętność współpracy w zespole matrycowym (jeden region, różni przełożeni itp.),
  • wytrwałość w dążeniu do celu, skuteczność, pozytywne nastawienie.
Oferta obejmuje:
  • UoP lub B2B,
  • przy umowie o pracę opieka zdrowotna i ubezpieczenie na życie (grupowe),
  • wynagrodzenie podstawowe plus premii,
  • laptop, telefon, samochód służbowy,
  • innowacyjne środowisko, super szefowa.