Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2022-06-01
Specjalista ds. Kadr i Płac
Nr ref. 193559/8203
Skawina, małopolskie
Księgowość, Human Resources

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku Specjalisty ds. kadr i płac. Siedziba firmy mieści się w Skawinie.

Miejsce pracy: Skawina

Opis stanowiska:
  • administracja systemu kadrowego oraz wprowadzanie danych,
  • naliczanie wynagrodzeń, premii, benefitów, sporządzanie listy płac,
  • obsługa PPK,
  • ścisła współpraca z działem księgowym,
  • przygotowywanie i nadzór nad dokumentami z obszaru HR takimi jak umowy, aneksy, kontrakty, świadectwa pracy,
  • prowadzenie ewidencji urlopów, naliczanie świadczeń macierzyńskich etc., rozliczanie i ewidencja czasu pracy,
  • sporządzanie i składanie deklaracji do ZUS, GUS, US i PFRON,
  • realizacja przelewów z tytułu wynagrodzeń i premii,
  • przygotowywanie raportów z obszaru kadr i płac.
Wymagania:
  • co najmniej 3-letnie doświadczenie w obszarze kadr i płac,
  • dobra znajomość Kodeksu Pracy i oraz ubezpieczeń społecznych,
  • wykształcenie wyższe z obszaru księgowości/kadr i płac,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego – min. B1,
  • dobrze rozwinięte umiejętności analityczne, dobra znajomość MS Excel,
  • znajomość programu Płatnik będzie dużym atutem.
Oferta obejmuje:
  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet prywatnej opieki medycznej, pakiet MultiSport,
  • możliwość pracy zdalnej – 1 dzień w tygodniu,
  • współfinansowanie ubezpieczenia na życie,
  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach międzynarodowej firmy produkcyjnej.