Jacobs
Data aktualizacji: 2022-06-15
Kraków, małopolskie
Bankowość, Kontroling, Analiza, Project Management
angielski

Specjalista ds. kontroli projektów

BI 000E6J

Obowiązki:

  • Sporządzanie budżetów oraz prognoz dla poszczególnych projektów
  • Monitorowanie i raportowanie zaawansowania prac projektowych
  • Zapewnienie zgodności wydatków z zatwierdzonym budżetem, zawartymi umowami i zamówieniami
  • Przygotowywanie analiz wyników dla projektów, statusu finansowego projektów
  • Identyfikacja, sprawdzanie i raportowanie niezgodności. Rekomendowanie podjęcia odpowiednich działań naprawczych
  •  Wsparcie dla procesu tworzenia zmian kontraktowych, uaktualnianie budżetu
  • Nadzór nad procesem fakturowania do klienta oraz wsparcie w rozliczeniach z podwykonawcami
  • Nadzór nad sporządzaniem końcowego rozliczenia projektu zgodnie z procedurami firmy

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe z dziedziny zarzadzania projektami, finansów, lub inżynieryjne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Bardzo dobra znajomość Ms Excel
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy z dużą ilością danych, wyciągania wniosków oraz ich prezentacji
  • Umiejętności komunikacyjne w pracy w zespole oraz samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy:

  •  Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Możliwość pracy w biurze, zdalnie lub w modelu hybrydowym
  • Elastyczne godziny pracy ( rozpoczynamy między 7:30-9:30)
  • „Krótkie piątki” (poniedziałek – czwartek 8.5h, piątek 6h)
  • Pracę w doświadczonym zespole projektowym, przy międzynarodowych/długoterminowych projektach w firmie obecnej we wszystkich obszarach infrastruktury
  • Współpracę z inżynierami z zagranicznych biur Jacobs
  • Możliwość uczestnictwa w inicjatywach związanych z innowacją i jej praktyczne wykorzystanie w automatyzacji i optymalizacji projektowania z użyciem różnych technologii, narzędzi oraz języków programowania
  • Członkostwo w sieciach społecznościowych Jacobs ( Women’s network, One World, PRISM, Careers Network, Collectively i innych) oraz udział w inicjatywach związanych z ich działalnością
  • Pakiet benefitów (pakiet medyczny LuxMed, dodatkowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie karty Multisport, system kafeteryjny My Benefit, opieka psychologiczna)
  • Dofinansowanie kursu j. angielskiego
  • Coroczny zwrot kosztów członkostwa w izbie inżynierów
  • Możliwość wyjazdów zagranicznych i współpracy z innymi branżami przy realizacji projektów o globalnej skali

Our Benefits

  • Luxmed healthcare
  • Generali Life Insurance
  • Multisport card
  • My benefit portal
  • English lessons
  • Graduate Program
  • Short Fridays
  • Flexible working hours
  • Company events
  • Mental Health Program
About Jacobs
At Jacobs, you will work with the most talented professionals and thought leaders to shape the future of the global professional services sector as we deliver ground-breaking and life-changing solutions for a more connected, sustainable world.

With $13 billion in revenue and a talent force of more than 55,000, Jacobs provides a full spectrum of professional services including consulting, technical, scientific and project delivery for the government and private sector.
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Umiejętności
MS Office
Pełny etat
Specjalista
Języki
angielski
MS Office
Pełny etat
Specjalista
Języki
angielski
MS Office