KPMG
Data aktualizacji: 2022-06-15
Katowice, śląskie
Podatki, Konsulting, Księgowość
angielski

Podobne oferty pracy

Starszy Konsultant ds. kadr i płac - Dział Usług Księgowych

Katowice

umowa o pracę

Poszukiwana osoba dołączy do Działu Usług Księgowych, który świadczy usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz usługi kadrowo płacowe dla klientów KPMG. Do zadań zatrudnionej osoby będzie należało naliczanie wynagrodzeń i prowadzenie administracji kadrowej klientów KPMG.

Opis stanowiska:

  • kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa klientów KPMG
  • rozliczanie umów cywilnoprawnych
  • sporządzanie deklaracji i sprawozdań (ZUS, PIT, PFRON, GUS) oraz kontakty z urzędami
  • przygotowywanie raportów oraz zaświadczeń
  • wsparcie pracy Asystentów, Młodszych Konsultantów
  • bieżące monitorowanie zmian przepisów z zakresu prawa pracy, podatku dochodowego od osób fizycznych oraz ubezpieczeń społecznych

Wymagania:

  • minimum 5 lat doświadczenia w pełnej obsłudze spraw kadrowo-płacowych (min. 300 – 400 pracowników miesięcznie)
  • doświadczenia w pracy w biurze rachunkowym
  • wykształcenia wyższego
  • bardzo dobrej znajomości przepisów z zakresu prawa pracy, podatków i ubezpieczeń społecznych
  • praktycznej znajomości programu Płatnik
  • dobrej znajomości języka angielskiego, w tym terminologii z zakresu płac i kadr
  • dobrej organizacji i umiejętności pracy pod presją czasu
  • samodzielności, odpowiedzialności i dokładności
  • dyspozycyjności i zaangażowania

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie we wiodącej na rynku polskim i międzynarodowym firmie doradczej
  • szansę na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego pracując dla klientów różnych branż
  • zdefiniowaną i jasną ścieżkę kariery
  • możliwość samorozwoju i zdobycia cennego doświadczenia poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach
  • finansowanie uzyskania kwalifikacji formalnych
  • atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet socjalny, (Kafeteria MyBenefitkarta multisport, dodatkowe ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, bony okolicznościowe)
  • przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość pracy zdalnej
Masz pytania?

Zapytaj Rekrutera
KPMG w Polsce
KPMG Sp. z o.o., Departament People & Culture, ul. Inflancka 4A, 00-189 Warszawa

©2022 KPMG Sp. z o.o., polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i członek globalnej organizacji KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Limited, prywatną spółką angielską z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Nazwa i logo KPMG są znakami towarowymi używanymi na podstawie licencji przez niezależne firmy członkowskie globalnej organizacji KPMG.
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski